reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Tak kochana.Wszystko dokladnie bede wiedziala w poniedzialek.Lekarka powiedziala ze jest kiepsko teraz tylko trzeba oceanic jak bardzo.Tak czy owak uswiadomilam sobie ze dziecko jest dla mnie duzym marzeniem i na pewno nie odpuszcze.Poki tylko bede mogla to bede walczyla

Editka witaj Slonce.Milo Cie tu widziec :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julcia jeszcze nie wiem dokladnie co beda planowac.Wszystkiego dowiem sie w poniedzialek Po badaniach i konsultacji w klinice kardiologicznej
 
To trzymam kciuki za poniedziek&&&&&

Jestem wkuta brat sie umowil ze wleci ze swoja narzeczona i co jest ta godzina a ich niema!!
A ja zaraz ide spac!jestem wsciekla i tyle:-(
 
Julcia dziekuje kochana a jak chodzi o liste to nie wiem jak wpisac cykl staran bo ogolem bez powodzenia to sie staram dwa i pol roku.Zreszta znasz moja historie ;)

Kurcze mogl chociaz dac znac zr nie przyjada.Moze im cos wypadlo,albo zapomnial
 
Ostatnia edycja:
Ja 31lat (jeszcze... :( ), na razie poczekalnia:) czekam na@ w środę-czwartek, moze ciut wczesniej i zaczelabym wtedy 7cykl ale chyba odpuszczę bo termin porodu wypadłby mi Sylwek-Nowy Rok;) m-c mnie juz nie zbawi:)

Asch
Tak zle? ?? :(
Mam nadzieję że bedzie lepiej niz myślisz sie pozytywnie zaskoczysz:)

Karola
Witaj:)
 
aschlee: o kurczę :( Medycyna się ciągle rozwija kochana, wiec trzeba być dobrej myśli. Dużo dolegliwości można operować, albo lekami wyciszyć lub wyleczyć. Mam nadzieję, że w poniedziałek usłyszysz też pozytywne wiadomosci kochana.

edita: hej hej :D Może tutaj więcej dziewczyn się pojawi :)

karola: uprzedziłyście mnie z editką, bo miałam napisać na naszym wątku, że nowy jest :D Ale fajnie, że się połączymy tutaj :) Im nas wiecej tym lepiej :)

julia: bez sensu, że tak późno a gości jeszcze nie ma :/ Może nie przyjdą :p Szkoda co prawda, że nie dali znać, że coś im wypadło...Zawsze możesz zamknąć drzwi na klucz i tyle :p A co :p

U mnie jajniki dają dzisiaj czadu...Brzuch mam taki wzdęty, że wyglądam jakbym już w zaawansowanej ciąży była :D
Jakoś bardziej niż w poprzednim cyklu...
 
Helo :-)

jak sie ciesze ze jest noey wateczek:-) wiec dziewczyny do boju !!! A ja mega mocno kibicujr ;-)

Julcia
Ja nie widze na tel. Ani jednej miniatury czy suwaczkow. Nawet swoich. A na kompa czy tablet nie siadam ale u mnie to jest tak ze jest wzrost temp. Poozniej na rowni i poznirj znow wzrost i to na rowni byla owu. Wklejam foto tego szczesliwego cyklu tam jest opisane wiec zernij. Ten cykl oeulacyjny identycznie wygladal jak z jaskiem. Tocka w tocke hehe :-) &&&& za pieknie wykorzystana owu :-)

Jugoslawa
No kciukaski mocne!:-)

Aschlee
Kochana kciuki za wizyte kardio. Czekamy na wiesci i tulamy. Mam nadzieje ze bedzie lepiej niz sie spodziewasz :tak:


Witam wszystkie staraczki nowe :-)
 
reklama
Kurcze sory za post pod postem ale jak edytuje fotki nie moge wstawic a zapomnialam ;-)
 

Załączniki

  • 1426966600285.jpg
    1426966600285.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 105
Do góry