reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Hej dziewczyny, tez moge dolaczyc, choc jestem jeszcze na dwoch podobnych forach.
Aschlee ja tez mam termin @ na 30.03, ale zadnych objawow nie mam, wiec sie nie nastawiam. Testuje jak @ nie przyjdzie to 1.04.
Luxi ma problem z aplikacja ale fakt smutno tu bez Ciebie.
Aschle to daj znac po konsultacjach lekarskich.
Karola 24.03? To jutro!!! 3mamy kciuki!!!
Edita to oby nie przyszla!!!
Julka ja termin @ na 30.03 i 2cs, ale jak nie przyjdzie to testuje 1.04
 
reklama
Witam się porannie:)

Madziolina no jutro, a ja juz powoli brzuch czuje. Jak narazie nie jest jeszcze najgorzej, ale z doświadczenia wiem, żę jutro da mi popalić. Daje sibie taki zakres tolerancji do 26.03, bo do końca nie małam pewności co do ovu. Pożyjemy zobaczymy:)

Julka, no nie widzi mi się grudzień, ale jeśli by jednak było to bym się cieszyła.. Z reguły jak sie czegoś nie che to jest;P

Piękny dzień dzisiaj:) Czas się ogarnąć i osiągnąć cel na dzisiaj czyli umyć okna. Dzis wypada mój ulubiny dzień na taką prace. Poniedziałek przed trzecią zmianą:)
 
Witam się z rana:)

Wczoraj wróciłam i jak na wariackich papierach - rozpakowywanie, pranie, mycie lodówki bo coś mi śmierdziało (?) i ogólnie latanie jak z pełnym pęcherzem:) później nocne prasowanie, ale zaległości dalej są..Ale co tam, dam radę:)

Karola
U nas wczoraj zimno jak cholera! Zmarzłam, bo wyszłam z Młodym na podwórko jeszcze i myślałam, że zamarznę! Masakra! Dzisiaj przymrozek rano, zimnica straszna...:baffled: Wypoczęłam, teraz czas rzucić się w wir pracy:) :tak:
I mam nadzieję, że te objawy u Ciebie to nie na @, ale już ciążowe:) Ciężko je odróżnić, więc trzymam kciuki za opcję nr 2:):-D
Powodzenia w myciu okien...
Kurka, ja tez muszę :szok::baffled:

Anula
Fajne są takie babskie wieczory! Zazdraszczam:-D
A ile ma Twoje dziecię? Nie widzę suwaczka:):happy:


Asch
Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u lekarza:tak:

Jugosława
3godz.po lesie jak tak zimno???????:baffled::szok: To dałaś czadu, kobieto!:rofl2::-D Mi by doopa odmarzła i odpadła, hehe:tak: Podziwiam:)


Wątpliwosci
Witaj:) Ja też chyba dopiero w maju:) kwiecień odpuszczam... termin mi wyszedł na Sylwester albo Nowy Rok... Więc zaczynam od maja:tak:


Julia
Ale Ci zazdroszczę takich emocji na meczu.. Wstyd się przyznać, ale na takim dużym nigdy nie byłam:-p

Madziolina
Witaj:)
Ja w poczekalni sobie na razie siedzę:)
Trzymam kciuki, żeby Twoja @ nie przylazła:)
 
hej kochane moge dolaczyc do was?jestem tez na innych forach ale tam smutnie cicho sie zrobilo, ja musialam kilka dni odpoczac ale juz wracam bo forum bb uzaleznia☺ jakbym mogla prosic julke o wpisanie mnie na liste nastepna @ mam 12.04 cs 9 tak na powaznie to 7 bo wtedy postanowilismy sie staranac o dziecko, oby wiosna nalezala do nas
 
Cześć Luśka:) Więc jednak wróciłaś do nas:) :-) I dobrze:)

Madziolina
Zimno to mało powiedziane :baffled: Doopę urywa:-D:rofl2::-)
 
A Wy tutaj sie schowalyscie ::-D Dolaczam jesli mozna :sorry2:
Edita u mnie to samo, nie dosc, ze moje rzeczy musze ogarnac to jeszcze chaos po K. Chociaz I tak bywalo gorzej, Jednego razu wyhodowal grzyby w zmywarce:-D Rodzice nalegali, zeby jeszcze zostac,ale co ja mialam powiedziec? Mamo, tato nie moge, bo mam dni plodne:-D I tak pewnie nic z tego nie bedzie, K. Wyjechal na 2 dni a ja jestem taka wykonczona I zchorowana :no:
Karola, kiedy testujesz? Beda II jak nic, cos czuje :happy2:
Witam reszte Dziewczyn ;-) Milego dnia! :*
 
reklama
Hej

Jugoslawa, anula
Dzieki u mnie tak sobie. Bola mnie oczodoly, policzki, czolo i skronie. I mam mega katar . Niby wieczorem mi przechodzi ciut ale od rana znoe to samo. Chyba bede musiala sie wybrac do lekarza nie wiem czy znow na antybiotyku sie nie skonczy i tak to u mnie :-(...

Za wszystkie testujace kciuki!!
 
Do góry