• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Dzięki kochane, przepraszam, ale na moje zachowanie nie mam wpływu coś chwilowo..

jazza, jak Ty coś napiszesz to mam wrażenie, że muszę się Ciebie słuchać hehe .. :)


Co do tsh, to ja mam niby niedoczynność tarczycy miałam ostatnio 4,0 wynik, ale od wczoraj odstawiłam tabletki.. bo ta moja koleżanka miała jeszcze większy wynik ode mnie i jakoś jest w szczęśliwej ciąży. Więc nie będę się truć :-) mi lekarz powiedział, ze do starań powinno być poniżej 2.

Chyba wydaję mi się, że nie mogę teraz zajść w ciążę. M. umówił wizytę w klinice, bo tak bardzo chce. Ale ja czuję, że muszę odpuścić. Trudno wprowadzę się do domu nowego, pustego, bez dziecka, ale to nic..:)

Moniusia, ja na Twoim miejscu stosowałabym sie do zaleceń lekarza a jesli uważasz, ze sie myli to idź do drugiego Endokrynologa i posłuchaj co on powie. Euthyrox to nie jest trucizna, to syntetyczny hormon, który zastępuje nam ten naturalny, który nie produkuje nasza tarczyca. Przy niedoczynnosci zajść mozna, ale trudniej taka ciaze utrzymać.


Fruzka, Aliszia - gratulacje ogromne!

Za resztę Dziewczyn kciuki!:)
 
Hej:-P
Ja już po weekendzie i weselu. Było zajebiscie:-) fajnie się bawiliśmy i obowiązkowo zamykalismy sale:-P Dziś niby ja na drugi dzień nie piłam ale mimo wszystko leczymy kaca. Rana jakie ja mam zakwasy. Tak mnie łydki i uda bolą ze szok. Następna impreza za miesiąc.:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry