reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 154 47,4%
  • 1

Głosów: 105 32,3%
  • 2

Głosów: 45 13,8%
  • 3

Głosów: 17 5,2%
  • 3+

Głosów: 4 1,2%

• Wszystkich głosujących
    325
reklama

Migdalove

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny będę trąbić o tym bez przerwy gdy pojawi się temat badania prolaktyny - dobrze się przygotujcie! Bo może wyjść wam fałszywie wysoki wynik! I po co ma lekarz was faszerować niepotrzebnie bromgeronem, norprolaciem czy dostinexem.
973381

973382

Migdalove

Rozwiązania
0
A i oczywiście dzień przed badaniem nie powinno się współżyć ani stymulować erogennych miejsc, np sutków. Dziwne, że nie jest to tutaj napisane. Tak samo z intensywnymi ćwiczeniami dzień przed. :)

młoda1994

Rozwiązania
0
A i oczywiście dzień przed badaniem nie powinno się współżyć ani stymulować erogennych miejsc, np sutków. Dziwne, że nie jest to tutaj napisane. Tak samo z intensywnymi ćwiczeniami dzień przed. :)
Ja przed tym badaniem zostalam o tym poinformowana.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dziewczyny będę trąbić o tym bez przerwy gdy pojawi się temat badania prolaktyny - dobrze się przygotujcie! Bo może wyjść wam fałszywie wysoki wynik! I po co ma lekarz was faszerować niepotrzebnie bromgeronem, norprolaciem czy dostinexem.
Zobacz załącznik 973381
Zobacz załącznik 973382
Ja właśnie mam zamiar badać prolaktyne w następnym cyklu :D najgorzej jak wyeliminować stres jak samo pobranie krwi to stres :D

młoda1994

Rozwiązania
0
Ja właśnie mam zamiar badać prolaktyne w następnym cyklu :D najgorzej jak wyeliminować stres jak samo pobranie krwi to stres :D
Mi się wydaje że nie ma człowieka który nie ma choć trochę stresu w sobie. Chyba nie ma możliwości wyeliminowania w życiu całkowitego stresu.

młoda1994

Rozwiązania
0
A ja nigdy. :) Nie każdy lekarz o tym informuje.
No bo prawdę mówiąc ci lekarze to chyba pracuja bo muszą A nie że chcą i lubia. Ja mam brata który ma 13 lat waży 98 kg dużo nie je ruch ma A lekarz powiedział że skierowań na badania nie da bo miał robione 2 lata temu i jest wszystko w porządku. Moja mama na nie na wrzeszczala dała na badania skierowania i okazało się że wyniki są w górnej granicy normy i babka z labo powiedziała że ma szukać już dobrego endokrynologa dziecięcego i wziąć od lekarza skierowanie do endokrynologa. Lekarka stwierdziła że to nic złego że chłopiec który ma 13 lat waży 98kg. W głowie mi się nie mieści jak mi to mama przez tel powiedziała dzisiaj.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem