reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Pecherzyk dopiero 18.5 mm wiec starania na weekend;-)

No to łikend zapowiada się gorąco [emoji16]
IMG_3264.JPG
 
reklama
Moja pierwsza myśl, gdy wstaje rano to: „Boże jakbym już chciała wieczór i kłaść się spać!” Za chwile to mija, a druga myśl: „dzisiaj pójdę wcześnie spać”, nigdy nie dotrzymuje słowa [emoji16]
 
Heheh mam podobnie tez pierwsza myśli wracam do domu i na bank idę spać [emoji23] my dziś zaczynamy boboseksy bo temp skoczyłam mi drastycznie w dół wiec chyba nadchodzi owu chodź kalendarzyk wykazuje ja dopiero w następnym tygodniu ale było by lepiej gdyby teraz się Hrabina pojawiła bo we wtorek mamy badanie nasienia męża i od piątku post właśnie „ bezpieczny week” [emoji23] i czwartek wizyta u gina z wynikami i mam nadzieje ze już wydrąży clo od kolejnego cyklu
 
Miałam działać z mężem co drugi dzień codziennie cały cykl chociaż raz to badanie nasienia nam wyskoczyło w dni płodne i odpuściłam molestowanie bo tez myśl ze pewnie akurat w tedy co nie będziemy mogli się [emoji813]️ to będzie owu i będzie dupa zbita :/ zawsze ciagle coś ale my weteranki chyba tak mamy [emoji36]
 
Miałam działać z mężem co drugi dzień codziennie cały cykl chociaż raz to badanie nasienia nam wyskoczyło w dni płodne i odpuściłam molestowanie bo tez myśl ze pewnie akurat w tedy co nie będziemy mogli się [emoji813]️ to będzie owu i będzie dupa zbita :/ zawsze ciagle coś ale my weteranki chyba tak mamy [emoji36]

No znam ten bol, jak mój mąż robił badanie nasienia to tez wypadło w płodne i musieliśmy się wstrzymać ze względu na okres abstynencji i tez cykl był w pizdu także... biednemu to zawsze piach w oczy :) w grudniu miałam mieć już kolejna inseminacje, ale wypadałoby akurat w same święta, gdzie nikt nie pracuje... wiec kolejny cykl w pizdu [emoji16] nigdy nie z górki kuźwa mać [emoji16]
 
A jutro mam wizytę o 9:15 i zaczynam zastrzyki z tym ze akurat wypadła mi mega korzystna delegacja i będę się szprycowac poza domem do wtorku :) pakuje walizy odrazu po wizycie [emoji16]
 
reklama
Do góry