reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

To i ja się dołączę, chociaż staranka planujemy dopiero latem. W kwietniu minie rok jak zaczęłam pracę, a zobowiązałam się, że przynajmniej tyle popracuję (nie wiem co będzie w ciąży bo pierwsza była zagrożona i ok 6 tygodni spędziłam w łóżku). Poza tym jestem w trakcie szczepień przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (ostatnie szczepienie będzie w drugiej połowie marca). A że maleństwo chcielibyśmy najlepiej wiosną więc pewnie koło wakacji trzeba będzie brać sie do roboty ;-)
 
reklama
my też się staramy, będę się testować jutro, jak zwykle nakręcam się strasznie a mam przeczucie, że znowu w tym miesiącu nic nie wyjdzie...

mam nadzieję, że dotrwam do jutra
 
Ja tez jestem jedna ze starajacych sie ale bez rezultatu juz kilka miesiecy powoli sie lamie...
 
Utracilam swojego Aniolka 8 marca 2007 a staramy sie od sierpnia to juz pol roku.Co miesiac@ strasznie to przezywam
 
Witaj Justynko,ale masz piekne dzieciatko....eh kiedy ja takie bede miala
 
WANILIA_SKY - mnie tez marzy sie coreczka:blink::tak:
NEWFIE - :-D weteranka czy tez nie......cel mamy taki sam:-D Ty przynajmniej bedziesz miala wiekszy spokoj (tak mi sie wydaje)....moj Kuba jest niesamowicie zywym i ruchliwym dzieckiem, wiec troche sie boje co to bedzie jak bedzie drugi maluch - ale i tak chce:-)
Pozdrwiam gorąco wszystkie staraczki :-)
Dokladnie, ja tez uwazam ze nie wazne ze weteranki tez sie zapisaly - cel jest jeden i musimy sie postarac by go zrealizowac.
Pozdrawiam wszystkie starajace sie i trzymam za was kciuki (za siebie rowniez). :-)
 
Witam kolerzanki !!
Ja też się chciała bym dołączyc za 5 dni testuje i bardzo bym chciała zeby sie nie pojawiła@ zoboaczymy jak będzie.
A tak po zatym to jestem Bogusia staramy sie o maleństwo od stycznia 2007 wiec roczek juz minoł ale, sie nie poddajemy.
 
reklama
Do góry