reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
oj Betiinka nie mozna palic w ciazy, trzeba sie jakos powstrzymac. Ja niemam tego problemu bo nigdy nie palilam i moze wydaje mi sie to latwe, ale czego sie nie robi dla dobra dziecka :-)
Dzis czuje klojacy bol jednego jajnika i mam temp.36.8 - 37.2 wiec tak sie waha, a w czwartek testowanko :-) zobaczymy czy cos zakielkowalo
 
Wiem wiem....rzucam od nowego roku pale duzo mniej.A teraz tym bardziej.
Ja mam temp.37.1 dzisiaj.A miesiac temu byla 36.7.
Ale ja mam jeszcze troche czasu do testowania.
 
Hej Dziewczyny! Dopiszcie i mnie do listy starających się na ten rok. Jak wynika z mojego nicka, mam już córcię - półtoraroczna Patrycję. Od września 2007 roku staramy się o rodzeństwo dla Niej. Jak na razie bez skutku, lecz mam nadzieję że to już niedługo:)!
 
Taki dzisiaj mam "myslacy" nastroj.Czemu tak trudno jest zajsc w ciaze tym ktore tego pragna.
Dzis sluchalam w radiu,ze znaleziono 3 mc dziecko martwe,a obok pijana matke.To smutne.
Ale to chyba nie watak na takie przemyslenia.
 
oj betinka to jest strtaszne,jak ktos chce i nie moze,,nie udaje sie,,,

a tu taka,,,ach skzoda gadac,,,zawsze te co nie chca to maja,,bee
 
reklama
Hej!!!
Witam wszsytkie starajace sie 2008.Postanowilam do Was zajrzec bo napewno z Wami bedzie jeszcze milej lecial czas oczekiwania na upragnione malenstwo.Z mezem staramy sie od grudnia i mamy nadzieje ze ten rok przyniesie nam nasze malenstwo czego i sobie i Wam zycze.:-)
 
Do góry