reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
:-) to ja tez dołączam:-) I w tym roku bedziemy sie starać,a co;-) Chcę mieć kochanego Bobaska:-)Pozdrowionka!!!
(to poczatek drugiego roku naszych staran)
POWODZONKA DZIEWCZYNY
 
Haj ,czemu tu taka cisza.....wszystkie sie "staraja":-)
U mnie temp.sie utrzymuje 37.00,boli raz z jednej raz z drugiej strony.
Najchetniej juz polecialabym po test,ale to 23 dc:dry:
 
To ja się też do was dołączę :-)
My juz od paru miesięcy działamy, ale jak narazie bez rezultatu :-(
No ale mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy :-)

No i cześć Nenius :-) Fajnie Cię widzieć na tym wątku :tak:
 
Utracilam swojego Aniolka 8 marca 2007 a staramy sie od sierpnia to juz pol roku.Co miesiac@ strasznie to przezywam
Każda z nas przezywa kolejna próbe a wszczególnosci te nie udane:-(, ale nie mozemy sie podawać i tracic nadzieji. Przez to wszystkie trzymamy sie razem i staramy sie wspierac jedna dróga. Po to przedewszystkim jest też te forum, a dziewczyny są wspaniałe zawsze któras jest w pogotowiu by pocieszyc i nastawic pozytywnie na kolejne próby:-)
 
Witajcie, :happy2:
pozwólcie, że i ja dopiszę się do Waszej listy staraczek 2008, po raz drugi...Nasz synek Mikołajek 10.01.skończy 18 miesięcy, planujemy z mężulkiem powiekszyć grono rodziny jeszcze on jednego maluszka czy nam wyjdzie to się okaże się w praniu, starania zaczniemy dopiero za ok.pół roczku, jestem po cc. więc z przyczyn ode mnie niezależnych mam narzucone od lek. aby następną dzidzie planować co najmniej po 2 lata, nam to odpowiada bo bardzo bym chciała aby między Mikołajem a jego rodzeństwem było góra trzy latka różnicy :tak::-p;-)
 
no witam was,,no ja tez sie staram,,,,,,juz 5 cykl minal,,teraz zcekam na testowanko,jesli bedzie to 20 stycznia....

a wogole to trzeba by bylo liste staraczek 2008 zrobic sobie....jak chcecie moge ja to zrobic,,albo ktoras z was...
 



liczby_www_gify_liq_pl%20(132).gif
liczby_www_gify_liq_pl%20(130).gif
liczby_www_gify_liq_pl%20(130).gif
liczby_www_gify_liq_pl%20(138).gif




1.starajaca sie


2.Newfie

3.aneta23

4.betiinka


5.Elemiach


6.Leyna

7.ena

8.wanilia_sky

9.tempeza

10. Kaka82

11.justyna z wrześni

12.pysia25

13.atol

14.RENIFER_24- na lato staranka

15. nenius -na lato

16.dorau

17.anets

18.mama pati

19.DorotaP

20.Agnieszka25:)

21.monik75

22. Kluliczek

23.KasiaJ82

24.gosiaczek1973

25.Ewcia81

26.Klaudia
 
reklama
Mialam juz isc spac.Dzis samotnie.
Ale przedtem zapalilam (wiem nie powinnam:cool2:) skonczylam palic i nagle jak mi sie niedobrze zrobilo.takie mi sie czerwone swiatelko zapalilo i postanowilam sie z Wami podzielic.:tak:
 
Do góry