reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witam kolejne "staraczki":-)

A ja mam 4 ostatnie pigulki anty w opakowaniu...i potem sie z nimi zegnam:tak::-)
I zaczynam 3 - miesieczne przygotowania do staranek.....ale sie ciesze:-) Hurrrrrrra:-)

EWCIA81 - i co z tą listą, mogłabys stworzyc, byloby fajnie:tak:
BETIINKA - papierochom mowimy sio:tak:

No i trzymam kciuki za staranka i za pozytywne testy, chwalic sie szybko jesli ktoras zatestuje:-p
 
Witaj Anetko widze ze chyba jestes moja imienniczka i jestes w moim wieku
 
anets nic się nie załamuj. My też się staramy mniej więcej od sierpnia. Z pierwszym dzieckiem zeszło nam jakieś pół roku, więc jak narazie nie tracę nadziei. :-) W końcu kiedyś się uda. Trzeba chyba tylko przestać tak bardzo chcieć. :tak:
 
Witajcie :-)

Już nowy rok się zaczął więc i ja przenoszę się ze staraczek 2007 do Was :tak::-)
W tamtym roku się nie udało, ale mam ogromną nadzieję że w tym się powiedzie i już niedługo będę się cieszyć swoją fasolką :tak::-)
Ponowne starania zaczęłam w listopadzie 2007r.

Wszystkim staraczkom życzę szybkiego zafasolkowania i dużo zdrówka oraz cierpliwości :happy2::-):-D
 
Witaj Klaudia ja mam na imie Aneta jest mi bardzo milo Cie poznac.Wiesz moj maz zaczyna sie na mnie denerwowac ze ciagle o tym mowie i mysle, ale nie panuje nad tym.Utracilam dzieciatko i boje sie ze juz niedy mi sie nie uda
 
Monik75Witam Cie cieplutko.Jestes jedna z nas moze razem uda nam sie przetrwac ten dlugi czas staran!!!
 
Witaj Anetko widze ze chyba jestes moja imienniczka i jestes w moim wieku
Tak ANETS mamy tak samo na imie.....ja rocznik 83, 23 lata mialam jak sie rejestrowalam na forum ;-)
Nic sie nie załamuj kochana....ja na pierwsza ciaze czekalam prawie rok - skonczyla sie po 8 tygodniach - ale za to po kolejnych 3 tyg sie udalo i efekty widac na suwaczku :-) TAk wiec wszystko jest mozliwe ;-)
 
reklama
Do góry