reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
I ja również bym chciała :) wczoraj przyszedł okres więc zaczynamy drugi cykl starań. Mam 29 lat. Pierwsza ciążę poronilam w lutym 2016 a w maju zaszlam ponownie w ciążę i mam obecnie półtoraroczna coreczke. Do niedawna brałam tabletki anty ale w lipcu zdecydowaliśmy się postarać o rodzeństwo dla niej. Trzymam kciuki za Was Wszystkie!
 
I ja również bym chciała :) wczoraj przyszedł okres więc zaczynamy drugi cykl starań. Mam 29 lat. Pierwsza ciążę poronilam w lutym 2016 a w maju zaszlam ponownie w ciążę i mam obecnie półtoraroczna coreczke. Do niedawna brałam tabletki anty ale w lipcu zdecydowaliśmy się postarać o rodzeństwo dla niej. Trzymam kciuki za Was Wszystkie!
Witamy witamy:)
 
Jak w ogóle znosicie starania?
Dl mnie to jakiś koszmar...zawsze myślałam że starania będą pięknym okresem fajnego seksu, na luzie. Ale niestety tak nie jest. Ostatnio taka zdołowana chodzę:sad:
Same ciąże wokół mnie, tylko nie u mnie. To przykre.
Ja dopiero zaczynam a już nie potrafię wyluzowac i chciałabym żeby ten czas szybciej mijał. Wczoraj dostałam okres i już nie moge doczekać się dni płodnych a później testowania :) na najbliższy cykl mocno się nie nastawiam. Bardziej na kolejny. Teraz włączymy duphaston bo bez u mnie marne szanse są. Poprzednim razem udało się w drugim cyklu z tym lekiem. Po cichu liczę że teraz będzie podobnie.
 
U mnie 17 cykl starań. W czerwcu w koncu zdrcydowalismy sie na badanie nasienia i przezylismy szok. Bo soe okazalo ze maz ma tylko 1% prawidlowych plemnikow, 99% patologicznych. Bylismy u ginekologa, zalecil dietę itp. Pozniej poszlismy do urologa. On stwierdzil zylaki z 2/3 stopien, we wrzesniu maz będzie mial je usuwane. Mowil Nam urolog ze to one mogą byc przyczyna takich wynikow meza. Zalecil tez kuracje Profertilem. No i maz od 2 miesiecy bierze ten Profertil, olej z wiesiolka, kwasy omega3, Mace. We wrzesniu bedziemy powtarzac badania i mam nadzieje ze sie poprawia wyniki! Musza! Nie ma innej opcji!:)
Ze mna niby jest ok, tak twierdzi moj ginek.
Niby...bo do konca tez nie wiem. Bede zbijac tsh bo mam 2,9. Testy owulacyjne wychodza mi piękne, ale nie mam 100% pewnosci ze do owulacji w ogoke dochodzi. Dzis robilam progesteron 7 dni po owulacji i czekam na wynik wlasnie.
U nas bardzo podobna sytuacja z nasieniem. Z jakiego jesteś miasta ?
 
reklama
Do góry