reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Nie chce sobie nic wkrecac.
Rozumiem Cię, bo ja już też nie mogę wytrzymać w tej niepewności, z jednej strony widzę objawy, z drugiej nie chcę się właśnie nakrecac. Ale jak Ci wyjdzie pozytywna to przynajmniej będziesz wiedziała, a jak wyjdzie negatywna to najwyżej za 2, 3 dni zrobisz druga
 
Ech żałuję że ten test owu zrobiłam, teraz człowiek chodzi jak na szpilkach. Są bardzo podzielone zdania w tych kwestiach, z drugiej strony czuję się jak jakaś nie pewna nastolatka:/
 
A i za 2 h wynik. Tak jestem jakąś rozdygotana, ze Pani z laboratorium się spytała czy chce na cito.:)czy jakoś tak
 
reklama
Do góry