reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Andzelika My to chyba równo idziemy, ja na betę idę jutro ale też jeszcze nie wiem czy coś wyjdzie, kiedy miałaś @?
 
No to prawie równo☺ ja 3☺ i się boją, że jak jutro nic nie wyjdzie to i tak nie przesądza sprawy:/ Ale robię jutro kontrolną morfologie to mowilam że przy okazji zrobię, Gdzieś 30 powinnam mieć @
No to prawie równo☺ ja 3☺ i się boją, że jak jutro nic nie wyjdzie to i tak nie przesądza sprawy:/ Ale robię jutro kontrolną morfologie to mowilam że przy okazji zrobię, Gdzieś 30 powinnam mieć @
Będę trzymała kciuki;) ja jestem ciekawa czy u mnie zawita@
 
Ale mam stresa. Wczoraj przeglądam oferty pracy i sobie zaaplikowalam do Auchan i 6 razy do mnie dzwonili:szok: idę dzisiaj na rozmowę dobre i parę groszy:D szooooooook
 
reklama
Ja odpoczywam, brzuch mi wydelo a to dopiero poczatek. Musze poszukać jakichś luzniejszych spodni. W pracy jeszcze nie mowilam bo usg bede mowic.
 
Do góry