reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Kinga to masz wczesniaczka? Ja mialam cc ze wzgledu na wage 4020g. Staram sie nie myśleć, ale w razie @ mam skierowanie na droznosc jajowodow. A tego wolalabym uniknąć. W sumie to pierwszy cykl kiedy tak na maxa sie staramy, tak gdzies od pol roku bez zabezpieczenia ale nie celowalismy w konkretne dni.
Tak wczesniaka mam, chociaż już teraz w ogóle nie wygląda☺ o kurczę spore dzieciątko. U mnie córka miała 3770 a mój wcześniak 3090☺ trzymam kciuki, żeby się udało
 
reklama
Leylah jaki zabieg? Chyba mi coś umknęło.
Musze miec zAbieg usunięcia pęcherzyka żółciowego:( nie udało mi sie dzisiaj zapisac, bo za późno przyszłam... Na stronie NFZ wyświetla mi sie "najszybszy" termin na grudzień [emoji45] moze jak pojde zapisac sie osobiscie- podejdą bardziej indywidualnie do tego.
Tita to teraz najgorsze wyczekiwanie. Lepiej zająć głowę czymś innym ale domyślam się, że tak ciężko, jeśli czeka się już tak pare cykli. Oby ten był tym szczęśliwym :)

Wszystkie rodziłyscie sn?
Ja tez jestem po 2 cc:)
Leylah to jak na 17 miesieczniaka to Twój chyba mało śpi w dzień? Dobrze, że nocki ładnie przesypiane :)
A jakos tego nie analizowałam, ale masz racje, starszak wiecej spał w dzien jak był w jego wieku... Ale i tak cud te 2 h przy takim hałasie jaki robi starszy:)


Tita, trzymam mocno kciuki za 2 kreseczki [emoji110][emoji4]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rodziłam naturalnie ;) ale mój urodzony w 38 tygodniu ważył 2700 , mniej niż wcześniak Twój :D
 
Ja rodziłam naturalnie ;) ale mój urodzony w 38 tygodniu ważył 2700 , mniej niż wcześniak Twój :D
Jak rodzilam to byłyśmy 4 na sali, tylko, że 3 były o czasie, ja na początku nie miałam małego przy sobie był w inkubatorze, ale wagowo z tych 3 był tylko jeden większy co ważył 3200☺ zawsze się śmieje, że mój synuś oszczedzil mame, bo mi w terminie gin go liczyla na 4.5 kg, a ja już do 35 tyg miałam 25 kg na plusie to co by bylo jak bym dotrwala do końca☺
 
Ja rodzilam sn, synek urodzony w 37tyg+5d z wagą 2940g. A pytam, bo ja np. dobrze pamiętam ten ból i do końca nie mogę o nim zapomnieć, a jednak mimo to chciałabym kolejne dziecko. ;) Do pierwszego porodu podchodzilam na luzie, bo nie wiedziałam co mnie czeka :D

Kinga to duży wcześniak :) Mój też pieknie przybieral. Przy wypisie 2800g, a po 3 dniach już 300g więcej i potem co tydzień przybierał po 400g :)
Teraz ile waży?

Leylah, a wiesz, że właśnie o tym pomyślałam, że on przez starszaka spać nie może ;) Ale dobra i taka drzemka, trzeba widzieć pozytywne aspekty :)
 
Ja rodzilam sn, synek urodzony w 37tyg+5d z wagą 2940g. A pytam, bo ja np. dobrze pamiętam ten ból i do końca nie mogę o nim zapomnieć, a jednak mimo to chciałabym kolejne dziecko. ;) Do pierwszego porodu podchodzilam na luzie, bo nie wiedziałam co mnie czeka :D

Kinga to duży wcześniak :) Mój też pieknie przybieral. Przy wypisie 2800g, a po 3 dniach już 300g więcej i potem co tydzień przybierał po 400g :)
Teraz ile waży?

Leylah, a wiesz, że właśnie o tym pomyślałam, że on przez starszaka spać nie może ;) Ale dobra i taka drzemka, trzeba widzieć pozytywne aspekty :)
Ja też twierdzilam, że pierwszy był najlepszy bo nie za bardzo człowiek wie co będzie☺ Teraz waży 14 kg☺ ale jest dosyć długi rzeczy mu na 104 kupuje.☺
 
A jaki długi się urodził? To chyba wysoki będzie :) Wy wysocy jesteście?
Mój miał 57cm i jestem ciekawa czy cm po porodzie mogą coś powiedzieć na przyszłość :)
Mój kurczaczek śmiesznie wyglądał z takim wzrostem przy tej wadze :D
 
reklama
A jaki długi się urodził? To chyba wysoki będzie :) Wy wysocy jesteście?
Mój miał 57cm i jestem ciekawa czy cm po porodzie mogą coś powiedzieć na przyszłość :)
Mój kurczaczek śmiesznie wyglądał z takim wzrostem przy tej wadze :D
Urodził się 52 cm, córka urodziła się 57 cm☺, też jest wysoka bo już jej rzeczy 134-140 kupuje☺ ja jestem wysoka mam 176 mąż jest równy ze mną więc jak na faceta to średni☺
 
Do góry