reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Sorry ale mam tego dosc. Forum jak sama nazwa mówi jest dla Staraczek a nie dla tych ktore juz sie wystaraly...
Pozdrawiam was serdecznie. Ale ja w takim razie musze odejsc. I mimo ze sie ciesze bardzo ciezko oglada mi sie kazde wasze usg lub pozytywne testy.
Powodzenia!

Każdej z nas jest ciężko no ale kobiety w ciąży się wszędzie spotyka.. Nie ma co się załamywać aż tak
 
reklama
Czy ktoś stosował Ergotaminum?
 

Załączniki

  • 15682368601112112130599597503426.jpg
    15682368601112112130599597503426.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 50
Nie klocmy się tu choć czasem hormony może szaleją. Każda kiedyś się doczeka. Jednym udaje się szybko, innym zajmuje to więcej czasu. Ale każda ma swój czas. Ze spokojem. Wydaje mi się, że może niektóre odbierają to jako nietakt czy coś... Ale dziewczyny nie chcą zle. Cieszą się i dają też nadzieję starając się miesiącami czy latami i nagle tadam Jest :) Więc troszkę dystansu, głęboki wdech i nadzieja na kolejne starania :)
 
Ja tez jestem za tym ze tym którym się udało zeby zostały bo przekazują pozytywna energię . Z każdym postem w którym jest serduszko itd mam nadzieje ze wkoncu mi się uda . Nie rozumiem dlaczego taka staraczka miałaby więcej nie pisać .
 
Rita bardzo mi przykro :(
Smutno się czyta jak tyle z dziewczyn traci ciąże, nie napawa to optymistycznie i rodzi strach:( Zastanawiam się co zrobić, aby do tego nie dopuścić, czy coś się w ogóle da? Czy od razu po teście lecieć do lekarza, zrobić progesteron w razie w, czy nie wiem...polozyc się i leżeć? No kurde ale za często to się zdarza :no: i tak nie może być.

Madziolina, super gratuluję! Zazdroszczę pozytywnie oczywiście ;)

Mi również takie zdjęcia absolutnie nie przeszkadzają. To miłe, że dziewczyny mimo, że już się wystaraly zaglądają tu i piszą dalej. Nie zapomniały i często podtrzymują na duchu nas przeciez.
 
Dziewczyny u mnie 26dc i od rana mdłości ... ciekawe jak przetrwam lot samolotem za 2 dni tym bardziej ze wylot o 7. Chyba wezmę jakieś reklamówki na pokład [emoji23][emoji4] Dla dzidzi zniesie się wszytsko[emoji4] juz nie mogę doczekać się testowania.
 
Hej dziewczyny nowy dzień, nowe nadzieje. U mnie 16 dzień cyklu i hmm po tym poronieniu czuje się w nim totalnie zagubiona jakoś tak wszystko inaczej jest ciągle jest mi gorąco a tak było przed okresem zawsze, testy nie pokazują i nie pokazywały owulacji a dół brzucha to ciągnie, to kłuje, to nic nie boli i najgorsze że nie wiem ile ten cykl potrwa czy tyle ile zwykle czy coś się zmieni. Aj wiem że nie macie szklanych kul i nie przepowiadacie przyszłości ale musiałam się wygadać bo ja z tych co lubią wiedzieć a tu w tym cyklu wszystko takie nieodgadnione. Miłego dnia, udanych starań i testów.
 
reklama
Mi jest miło wręcz jak te którym się udało zostają tutaj czy na innym forum a nie uciekają bo im się udało i już nie czują potrzeby z nami rozmawiać..... A zawsze coś powiedzą dobrego, podtrzymają na duchu i poradzą. :)
 
Do góry