• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania 2019!

reklama
Kochana nie ktore szyjki są porostu nisko ale w ciagu cyklu i tak wedlug siebie wędrują.Tak jak temp.jedna bedzie mieć caly cykl 37 druga 36.6, tzn średnio.
No jak tak mam. I faza cyklu od 36.3 do 36.5 a II faza cyklu od 36.7 do 36.9. sporadycznie 37.0 i też myślałam że ze mną coś nie tak. Bo większość pisze o tempkach 37.1 i w górę :/
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry