reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja brałam jeden cykl i o dziwo się udało :) A do tego brałam progesteron dopochwowo od drugiej połowy cyklu. Po Clo czułam się dobrze tylko brzuch taki pełny byl i miałam kilka pęcherzyków gotowych do pęknięcia, dostałam zastrzyk z ovitrelle na pęknięcie i potem miałam dwa dni bolesna owulacje i baaaardzo dużo śluzu plodnego. Kiedy wyszły dwie kreski poszłam na usg gdzie były dwa pęcherzyki różnej wielkości z czego jeden się wchłonął a z drugiego mam Synka :)
Cyste na jajniku miałam wcześniej bez stymulacji i się wchlonela na następny miesiąc. Po Clo nie miałam żadnych a podobno lubią się robić torbiele. Trochę czytałam o Clo kiedy brałam i było tam że w pierwszym cyklu z Clo zajdzie w ciaze ponad połowa pacjentek w drugim cyklu 89% A w trzecim prawie każda. Dlatego jeżeli nie wychodzi do 3 razy zalecana jest dalsza konsultacja być może trzeba zmienić lek.
:)
Mam taka nadzieję że za trzecim razem będzie łatwiej boję się powtórki tych nerwów i testów co miesiąc. Smutku i złości kiedy @ przyszła.
Dzieki za super odpowiedz:) trzymam kciukasy za ciebie!
 
reklama
Witam wszystkie obecne i przyszła staraczki
@martini6 ja też miałam wysoką prolaktyne, brałam bromergon , mąż słabe nasienie bo w pierwszym badaniu wszystkich plemników było tylko 2,5 mln a morfologia 4%. Lekarz zalecił nam profertil, mąż brał 3 miesiące zrobił badanie kolejne i ogromna poprawa bo ilość plemników wzrosła do 89 mln a morfologia do 8%. I po tych 3 miesiącach z profertilem nam się udało, wczrsniej przez rok nic. Trzymam kciuki

Ja właśnie syna uśpiłam uff. Wczoraj byliśmy na szczepieniu i jest mega marudny.

Czyli jest nadzieja :p moj bierze fertilman coś takie dwa razy dziennie plus flegamine i jeszcze jeden lek ale nie pamietam nazwy. No cóż zobaczymy... mam nadzieje ze w końcu po dwuch latach się uda. Fakt faktem po całym leczeniu gdzie wiem gdzie leży przyczyna dopiero mijają dwa miesiące wiec wierze [emoji1374]
 
Cześć dziewczyny [emoji5]
Jak się macie ?
Jakie plany na weekend ?
Ja już w pracy, ale byle do 12 i weekend [emoji4]
 
Ja już po pracy szybkie zakupy w rossmanie a o 15 na imieniny do mamy idziemy :p wiec rodzinnie jutro i poniedizalek niestety w pracy :( miłego weekendu laseczki [emoji5]
 
Hej :) ja tez się chętnie do was dołączę :) mam na imię Monika i mam 26 lat. Już mamy córeczkę która ma 10 miesięcy i w przyszłym roku myśle, ze koło wakacji zaczniemy się starać o kolejne :)
 
Chciałam starać się już w 2019 ale lekarz kazał poczekać 2 lata (przez cc). I tak jak minie w lipcu równe 2 lata tak chciałabym być w ciąży. Trochę się boję małej przerwy między dziećmi. Czy któraś z Was ma małe dzieci z krótką przerwą?
 
My co prawda z M. w trakcie starań od 6 cykli i przed nami jeszcze jeden miesiąc do następnego roku, ale jeśli się nie uda w tym roku, to wpadnę i tu do kolejnych staraczek. Powodzenia każdej z nas.
Trzymam kciuki, żeby jednak się udało do końca roku! :) Ale jeśli nie to koniecznie wbijaj tutaj do nas. :)
 
reklama
Hej ja planuje zacząć starania w 2020 dopiero ale chętnie dołączę jeśli mogę, myślę o tym intensywnie bo dość długo staraliśmy się o drugie dziecko, bardzo chciałabym mieć trojeczke i mam nadzieję że nie będę musiała aż tak długo się starać. Mam na imię Żaneta mam 28 lat dwóch synów 8 lat i drugi 4 miesiące. Mam endometrioze problemy z różnymi nawracajacymi cystami. W pierwszą ciaze zaszlam w 1 cyklu o druga staraliśmy się prawie rok i udało się po zastosowaniu stymulacji CLO z monitoringiem cyklu. Trzymam kciuki za Was za 2019 rok.
Może się wydawać dziwne że chciałabym tak szybko 3 dziecko jednak między synami jest duża różnica wieku i chciałabym żeby dwa maluchy miały raźniej niż mój straszak który "chował" się ze staruszkami :)
Pozdrawiam
Super, że do nas dołączyłaś. :) Do 2020 to już chwila, szybko zleci. :)
 
Do góry