reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
To moje plamienie/krawienie naprawdę wygląda jak miesiączka..niby jest tego mało ale ma ciemnobrązowy kolor, zawsze na początku miesiączki mam najpierw takie ciemnobrazowe plamienie, pozniej dopiero wkracza czerwień. A kiedy u Ciebie skończyło się plamienie?
Ogólnie 3 dni brązowa wydzielina z małymi ciemnymi frędzlami , natomiast 3 dnia już bardo mało widoczna, najwiecej jej było 1 dnia ale na wkładce nawet typowych „mokrych” plam nie było tylko takie zabrudzenia jeśli wiecie ocb
 
A jak się czułaś i czujesz? Ból jak na miesiaczke jest?
Czułam się jakbym coś wzięła niedozwolonego;) jakby puls szybciej bił i wogle taka na przyczajeniu ze coś się dzieje. Piersi bolały już szalone, mam bardzo duży biust wiec nawet jak chodziłam to bolało. Brzuch podczas plamienia trochę pobolewa jak na okres ale to był ból bardziej tępy niż typowa @, 4 dni mniej więcej spokoju z bólem brzucha po plenieniach ale dzisiaj boli mocniej, tak przychodzi i odchodzi falami
 
Ogólnie 3 dni brązowa wydzielina z małymi ciemnymi frędzlami , natomiast 3 dnia już bardo mało widoczna, najwiecej jej było 1 dnia ale na wkładce nawet typowych „mokrych” plam nie było tylko takie zabrudzenia jeśli wiecie ocb
No to tak jak u mnie, na wkładce małe plamki. dopiero dziś jak szłam do lekarza założyłam tampon to przy zmianie dostrzegłam trochę tego ciemnego brązu z takimi frędzlami. Ale tak jak mówie, podobnie zaczyna się każda moja miesiączka.
 
Czułam się jakbym coś wzięła niedozwolonego;) jakby puls szybciej bił i wogle taka na przyczajeniu ze coś się dzieje. Piersi bolały już szalone, mam bardzo duży biust wiec nawet jak chodziłam to bolało. Brzuch podczas plamienia trochę pobolewa jak na okres ale to był ból bardziej tępy niż typowa @, 4 dni mniej więcej spokoju z bólem brzucha po plenieniach ale dzisiaj boli mocniej, tak przychodzi i odchodzi falami
Już tyle razy słyszałam to określenie tępy ból brzucha.. a zupełnie nie wiem jaki to ból.. spróbujesz opisać czym różni się od zwykłego bólu jak na @ ?
 
No to tak jak u mnie, na wkładce małe plamki. dopiero dziś jak szłam do lekarza założyłam tampon to przy zmianie dostrzegłam trochę tego ciemnego brązu z takimi frędzlami. Ale tak jak mówie, podobnie zaczyna się każda moja miesiączka.
Następnego dnia po zakończeniu plamienia czyli po 3 dniu zrobiłam betę i wyszła 19, wiec to musiało być plamienie implantacyjne... wystąpiło w czasie spodziewanej @
 
Ja w pierwszej ciazy bylam pewna, ze test negatywny schowalam do pudeleczka i 2 dni pozniej podczas sprzatania znalazlam to pudeleczko, bo spadlo za fotele i otworzylam, a tam dwie kreski.. zaraz maz pojechal po test i wtedy juz niemal, że od razu pojawiły się dwie tłuste krechy :)
Z pierwszą ciąża tez tak miałam.
 
Już tyle razy słyszałam to określenie tępy ból brzucha.. a zupełnie nie wiem jaki to ból.. spróbujesz opisać czym różni się od zwykłego bólu jak na @ ?
Na okres mnie boli tak ze jak zbliża się skurcz to boli ze aż można powiedzieć ze kłuje. Taki przeszywający ból się pojawia. Natomiast ten mój ból był trochę bardziej „spokojny” skurcze nie były aż tak bardzo wyczuwalne tylko tak jakby ból był bardziej jednostajny no i może trochę mniejszy niż ten przed @... to wszystko co mogę wyciągnąć z moich umiejętności humanistycznych ;)
 
reklama
Po 5 minutach jej nie widziałam więc odłożyłam test. Po godzinie spojrzałam drugi raz i już była taka kreseczka. Dlatego tak was zapytałam, wiem że po godzinie już ten wynik prawdopodobnie nie jest wiarygodny. W takim razie spróbuje jutro na betę, bo się zmartwiłam. :(
po godzinie to absolutnie się nie sugeruj, nie pokazuje ciąży :( ale jeżeli masz wątpliwości to beta je rozwieje
 
Do góry