reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2021

reklama
Witajcie dziewczyny😃mam nadzieję że może ten rok będzie lepszy, mam do was pytanko, w który dzień cyklu najlepiej się umówić do gin żeby zobaczyć dobrze owulację pasuje mi w 15 DC i czy to nie za wcześnie zawsze umawiałam się po 15 dniu i tak już nie wiem teraz
 
Cześć dziewczyny u mnie wczoraj kolejne poronienie. Z 1 ciąży mam zdrowego synka drugą ciąża puste jajo zakończona zabiegiem łyżeczkowania teraz 3 ciąża biochemiczna mam nadzieję że sama się oczyszczę. W każdej ciąży mialam plamienia. Teraz chce zrobić wszelkie badania. Co powinnam zrobić?
-poziom progesteronu
-trombofilia
-zespół antyfosfolipidowy
-tarczyca biorę eutyrox 88 jestem pod opieką lekarza
Dziewczyny czy jest jeszcze coś ważnego? Może cały panel witamin zrobić?
 
Hej wszystkim 🖐️
Czy możecie mi powiedzieć czy to ten test może coś oznaczać czy po prostu sobie wmawiam ?

Z góry dziękuję za pomoc 😘
 

Załączniki

  • IMG_20210910_071023049.jpg
    IMG_20210910_071023049.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 154
  • IMG_20210910_070951084.jpg
    IMG_20210910_070951084.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 136
reklama
Do góry