reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

reklama
Przypomnisz czy miałaś regularne cykle przy kp? Miałaś potwierdzone, że cykle są owulacyjne? Mam nadzieję, że nam wszystkim się uda 🍀
Na początku co 26-32 dni ale ostatnieswa cykle miałam 28 dniowe. Nie robiłam testów owulacyjnych jedynie bardzo mnie brzuch bolał właśnie w połowie cyklu wiec podejrzewam ze owulacje były
 
I jak tam dziewczyny? Relaksik majowkowy?
U nas w sumie trochę remontów, bo ogarniamy poddasze. Wczoraj odwiedziła nas rodzina, dziś wpadł do nas przyjaciel, plac zabaw z Młodym, grill i tak leci.
Za tydzień testowanie, zobaczymy, chyba że @ przyjdzie szybciej 😅.
A co tam u Was, gdzieś wyjechlalyscie czy odpoczynek na miejscu?
 
Przypomnisz czy miałaś regularne cykle przy kp? Miałaś potwierdzone, że cykle są owulacyjne? Mam nadzieję, że nam wszystkim się uda 🍀
Gratuluje!
U nas w sumie trochę remontów, bo ogarniamy poddasze. Wczoraj odwiedziła nas rodzina, dziś wpadł do nas przyjaciel, plac zabaw z Młodym, grill i tak leci.
Za tydzień testowanie, zobaczymy, chyba że @ przyjdzie szybciej 😅.
A co tam u Was, gdzieś wyjechlalyscie czy odpoczynek na miejscu?
Ja się w tym roku zagapiłam i zapomniałam, że w ogóle jakaś majówka jest 😅 ale też szczerze to byłam obrażona na majówki, bo kilka ostatnich lat co gdzieś wyjeżdżaliśmy, było zimno i w sumie się męczyliśmy a nie wypoczywaliśmy :p więc teraz siedzimy w domu, w sumie nawet mi się nie chce z nikim zgadywać, bo jestem zmęczona i mam jakiś zawodowy kryzys, generalnie zero nastroju :D
 
Ja mam ciągle jakiś zły nastrój 🙀 my jeden dzień w domu, dwa poza. Teraz będą przygotowania do roczku to trochę zajmie moje myśli
 
U mnie też powoli załącza się ponownie wkurzenie na wszystko, więc pewnie podobnie jak w ubiegłym miesiącu @ sie zbliża.
@Martynka90 duzy roczek organizujecie? Też to przed nami za 2 miesiące 😁
 
U mnie też powoli załącza się ponownie wkurzenie na wszystko, więc pewnie podobnie jak w ubiegłym miesiącu @ sie zbliża.
@Martynka90 duzy roczek organizujecie? Też to przed nami za 2 miesiące 😁
Ja już czuję, że nie pyklo, bo mam wnerwa i wszystkie objawy jak na okres. Nie, roczek malutki w domu, najbliżsi. Jeszcze nie wiem czy nawet wszyscy przyjdą.
 
Ja już czuję, że nie pyklo, bo mam wnerwa i wszystkie objawy jak na okres. Nie, roczek malutki w domu, najbliżsi. Jeszcze nie wiem czy nawet wszyscy przyjdą.
Też właśnie chcielibyśmy coś małego, mieliśmy spore chrzciny, ze względu na dużą rodzinę i umeczylismy się i my i syn, a do tego koszty w obecnych czasach..
A kiedy @powinna do Ciebie przyjść? Testowałaś teraz?
 
reklama
Też właśnie chcielibyśmy coś małego, mieliśmy spore chrzciny, ze względu na dużą rodzinę i umeczylismy się i my i syn, a do tego koszty w obecnych czasach..
A kiedy @powinna do Ciebie przyjść? Testowałaś teraz?
Mam jeszcze nieregularne cykle. W sumie to mój trzeci czy nawet drugi.po porodzie. Pomiędzy dwiema @ miałam 62 dni różnicy, z tym że aż z miesiąc wcześniej lekarz widział obraz przed miesiączką. Jeżeli liczyć moje cykle po staremu to do tygodnia, dwóch powinien się pojawić okres . Ale pewnie ani @ nie będzie ani ciąży 🙈
 
Do góry