• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania od jesieni 2013

  • Starter tematu Starter tematu kobietka22
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Bellaa ja również trzymam kciuki i mam nadzieję, że w maju razem będziemy wypatrywać II kresek:tak::tak:

Wtorek zleciał, byłam z siostrą w sklepie meblowym brw, właśnie się przeprowadziła, takze się urządza od początku w domku;-)
Mała już zdrowa, ja też:-) w piątek albo sobotę mam ukg, zobaczymy ..

Miłego wieczoru!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry