• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania od jesieni 2013

  • Starter tematu Starter tematu kobietka22
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Dzień dobry wszystkim staraczkom;-)

Ja dziś nie mogłam się dobudzić i chyba z 4 razy budzik przestawiałam.. Ale w końcu się udało :D Teraz czas na śniadanko i kawkę:-D

Ja mam w planach jutro pierogi i chyba wypróbuję ten przepis z mlekiem:tak: Zawsze z wodą robiłam i wychodziło dobre, ale trzeba próbować nowych rzeczy, a co:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry