reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witaj Paulinko , no ja puki co spędzam poranek leniwie , wypiłam kawkę , zaścieliłam wyrko i w sumie nie mam nic do zrobienia na dziś oprócz obiadku , moje cykle są regularne czasem odchylenie od normy ,ale to o 1-2 dni , zwykle mam 29 dni , raz mi się zdarzył 25 dniowy , a tak to raczej w normie ,ale ja nie nastawiam się na to ,że od razu się uda bo wiadomo ,że jak czasem się chce to może być trudno tak na zawołanie zajść no i wolę być mile zaskoczona niż zawiedziona.
 
reklama
Kochana najlepiej mieć totalny luz jeśli chodzi o starania. Najwięcej fasolek zdarza się wtedy jak się odpuszcza. Ale ciężko tak odpuścić. Człowiek jak się stara to chce i czeka i myśli i szuka objawów...
 
Paulinko - no ja bym właśnie chciała tak na luzie do tego podejść , nie wsłuchiwać się w organizm nadmiernie i nie przeżywać za bardzo tych staranek po prostu mieć z tego dużo frajdy , a jak to będzie ze mną to się okaże w praktyce , mam nadzieję ,że nie będę świrować i zamęczać Was moimi wydumanymi objawami ciążowymi hehe:)Jak tak człowiek długo czeka to chciałby już ,zaraz, natychmiast ,a tak niestety nie ma :) Owszem bywa ,że udaje się od razu i wtedy trzeba się cieszyć ,ale nie trzeba się za bardzo na to nastawiać.
 
Jak masz jakieś inne zajęcie to się nakręcać nie będziesz:) Ja za pierwszym razem miałam totalny luz, bo była końcówka przygotowań do wesela. Przymiarki sukni, wybory wystrojów, menu i tego typu sprawy. Test zrobiłam jakiś tydzień po terminie @, bo wcześniej nie miałam czasu:) A teraz siedzę w domu z Mikutką i tak łatwo już nie jest. Przez te kilka miesięcy starań to się wsłuchiwałam jak wariatka w swoje ciało:) Każdy najmniejszy ból w podbrzuszu czy (.)(.) to zara była nadzieja i myślenie. Nie potrafię się teraz tak odciąć:)
 
Paulinko - no właśnie zajęcia nie mam szukam pracy ,ale nie mogę znaleźć niestety , a Ty pracujesz?
Ja chciałabym się gdzieś załapać zanim zajdę w ciążę ,ale w moim mieście to nie takie proste , myślałam żeby sobie jakieś studium zrobić ,ale nie wiem jak to będzie z moją ciążą poprzednią straciłam ,a jak ta będzie zagrożona to nie będę chodziła na zajęcia ....
Szkoła by mi pozwoliła się oderwać od myślenia o tym czy @ przyjdzie czy też nie :-).Bo staram się już teraz nastawiać na brak wyszukiwania objawów ,ale czuję ,że i tak będę wyglądała na fasolkę jak już staranka będą w toku bo wiadomo jak się człowiek już stara to sobie myśli , a może już się we mnie rozwija życie , a może już zaszłam tylko jeszcze nie wiem itd.

Jaką masz pogodę u siebie bo u mnie burza właśnie przyszła chyba będę musiała wyłączyć komputer.
 
Ja siedzę z Mikutkiem w domku, na razie praca odpada, bo nie mam go z kim zostawić. Do najbliższego żłobka mam jedyne 50 km... I dlatego chcemy dwójkę z małym odstępem czasu, a potem podrosną i do pracy:)

U nas zrobiło się słonecznie:) Pranie sobie w końcu wywiesiłam:)
 
Paulinko- dobry plan masz , odchowasz dzieciaczki i wtedy można spokojnie pracować, ja bym chciała się wyrobić z dwójką dzieci do 30 teraz mam 26 lat gdybym przy dobrych wiatrach urodziła w 2014 to bym miała 27 potem rok odczekać ostatecznie 2 i następne dziecko.Moi rodzice mnie robili pół roku , my poprzednią fasolkę pół roku , a teraz zobaczymy jak szybko nam to pójdzie.
 
1-szy dzień 2 cyklu na dupku. Samopoczucie lipa, ból brzucha- to jakieś nieporozumienie, że człowiek musi się tak męczyć. O skutkach ubocznych nie będę sie rozpisywała bo jest ich troszkę biorąc pod uwagę arsenał leków jakie biorę. Mam tylko nadzieję, że trochę wszystko ustąpi na dniach.
 
reklama
ARLEN- współczuję kochana złego samopoczucia :* ile to trzeba się wycierpieć czasem prawda?Życzę aby samopoczucie Ci się z czasem poprawiło.
Ja podałam mojemu M obiadek i teraz mam chwilkę na BB .

Dziewczynki co powiecie na listę staraczek na jesień ? Spisałam na kartce kto kiedy się stara , że ARLEN już, Angelaa_w u Ciebie jaki miesiąc wpisać? Paulinka październik 2013 , Edyta sierpień/wrzesień 2013 no i ja wrzesień 2013 .Jak już się zdecydujemy czy lista ma być to pomyślimy jak ma ona wyglądać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry