reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Paulinka - nie smuć się , u mnie staranka są zależne jeszcze od wyniku tsh jak będzie nie taki jak trzeba to też będę czekała na wyregulowanie więc wiesz może być tak ,że szybciej ode mnie zaskoczysz :) ja mam wizyty u endokrynologa co 3 miesiące , teraz mam w czerwcu , następna będzie we wrześniu jak się okaże ,że tsh za wysokie to może mi przełożyć jeszcze staranka ja liczę ,że będzie ok i jestem dobrej myśli ,ale różnie może być jeszcze z lekarzami nigdy nic nie wiadomo. Kurczę zniknęło mi pogrubianie tekstu i kolory trzcionki :(
O już się naprawiło
 
ja dzisiaj byłam na wizycie u ginki i jest ok bo nawet w tym cyklu mam owulację, a nie spodziewałam się, bo to pierwszy cykl po operacji :-) w czerwcu będę działać z badaniami, najpierw idę do szpitala na jeden dzień, moja pani dr zrobi mi posiew i jakieś bad hormonalne, potem jeszcze zrobię sobie prywatnie kilka badań no i starania będą oczywiście uzależnione od wyników, jak wyjdzie coś nie tak to trzeba będzie jakoś temu zaradzić, a jak będzie ok to będziemy działać :-) jest jeszcze taka kwestia że w lipcu kończę szkołę (mgr) i nie mam pracy, być może jeszcze w lipcu pojadę z M do Norwegii do pracy, nie wiadomo jak nam się to wszystko ułoży, fajnie byłoby mieć pracę i płatne macierzyńskie więc może też ze względu na to będziemy czekać do września albo dalej, ale z drugiej strony ja wiem że nie ma na co czekać tylko trzeba działać a reszta sama się ułoży, więc zobaczymy jak to będzie i jak na to mój M. :-)
 
Edytko - to super ,że wszystko wróciło już u Ciebie do normy :) to oznacza ,że wszystko jest ok już z Twoimi cyklami, co do wyjazdu to wiem ,że u nas w Polsce nie ma perspektyw , a za granicą mamy mają lepsze warunki jeśli chodzi o macierzyństwo , więc jeśli wyjedziecie to życzę aby Wam się tam powiodło wszystko z pracą i planami wszystkimi , trzymam za Was mocno kciuki i czekam niecierpliwie na Wasze staranka :)
 
kobietko dziękuję, naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona i się cieszę, że jak wyniki będą dobre to mam spore szanse na dzidzie tylko dobrze by było celować na ovu z prawego jajnika, a co do wyjazdu to ja nie wiem czy to byłby dobry pomysł, żeby tam się zostać na macierzyńskim, bez norweskiego jak ja się tam dogadam z lekarzem i w ogóle jak tam wygląda opieka nad ciężarną, z tego co wiem to oni się niczym nie przejmują i podobnie jak w UK pierwsze usg jest późno, nie czułabym się tam komfortowo będąc w ciąży, musiałabym wtedy co chwilę przyjeżdżać do PL do lekarza, ja bardziej myślałam o tym żeby pojechać na 2 m-ce, dorobić i wrócić tylko wtedy nadal nie mam pracy w PL dopiero bym zaczynała szukać i pewnie by się skończyło na tym że byłabym bezrobotną mamą, ale to są wszystko tylko przypuszczenia, do tego wszystkiego jeszcze daleko więc nie muszę jeszcze się tym martwić, na szczęście mąż jest zdolny i zaradny i jak trzeba będzie to zarobi na nasze utrzymanie, może nie tak ekstra jak by się chciało ale na życie starczy
 
Edytko - aha ja myślałam ,że na dłużej tam wyjeżdżacie , wiesz ja nie wiem jak jest akurat tam ,ale w niektórych państwach jak kobieta siedzi w domu z dziećmi to ma sporo przychodu i tym się kierowałam pisząc ,że kobiety tam mają lepiej, a no skoro tak to pewnie dorobić zawsze warto , pieniążki się przydadzą dla maleństwa:)
 
kobietko tak generalnie to się z tobą zgadzam co do tego że tam są lepsze warunki zwłaszcza finansowe ale ja nie wiem czy mimo wszystko zdecydowałabym się na to, to jest po prostu jeszcze wielka niewiadoma dla mnie, niczego nie wykluczam i niczego nie planuję pod tym względem, wiem tylko że chcę być mamą nie tylko Aniołków ale także bobasów tu na ziemi, no i zobaczymy jak to będzie :-)
 
Edytko - no to co byście nie postanowili to ja trzymam kciuki za to właśnie abyś została ziemską mamusią i to jak najszybciej aby Twoje marzenia się spełniły wierzę ,że obie doczekamy tej pięknej chwili i utulimy nasze maleństwa , jeszcze troszkę i będziemy mogły się starać obie i wtedy już wszystko musi być dobrze , mam wielką nadzieję i wielką wiarę pokładam w tym ,że Bozia nam wynagrodzi wszystko:)
 
Cześć dziewczyny , witam się z rana :)
Wstałam wypiłam kawkę, i weszłam poczytać ,ale cisza się zrobiła mam nadzieję ,że jeszcze wątek się rozkręci nam do jesieni , ja w czasie przygotowań do staranek ćwiczę żeby zgubić brzuszek zaraz się za to zabiorę ,potem kąpiel i robić obiadek.
 
reklama
Witajcie ponownie. Dzień zaczął się lipnie. Od samego rana nieziemski ból brzucha jakby mi ktoś coś ciągnął ze środka do dołu- masakra. W pracy trochę przeszło, teraz nawet jest ok tylko ćmi troszkę. Nie wiem czy to po dupku takie bóle ale gorsze niż porodowe.
 
Do góry