reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Hej laski:) jestem w pracy:) nie dam rady was nadrobic na telefonie niestety:( bylam wczoraj u gjna mimo ze jest@ bez badania oczywiscie. Bo dzwonilam rano zapytac czy komus ustapic miejsce a on powiedziala zebym przyszla bo do konca roku nie ma rejestracji. Dostalam cyclodynon. Na uregulowanie cyklu. Ale cena jest kosmiczna. U mnie staranka tez beda bez spinki. Bo odkąd o tym mysle to nie czerpie z tego za bardzo pdzyjemnosci:( teraz bez stresu, bez testow, bez mierzenia. A w wekkend mam zamiar wybyc z koleżankami gdzies na imprezę:)) o ile m nie bedzie mieć problemu o to oczywiscie. Ale musze wyjsc sie odstresowac. Milego dnia zycze:)
 
reklama
hej dziewczynki ;-)
iwonka.. nie załamuj się.. uda się na pewno - a kiedy to już nie zależy od nas! jak ktoś na górze to sobie zaplanował to tak będzie a nam pozostaje czekać cierpliwie i czerpać ze staranek tyle satysfakcji ile się da :tak: jak @ nie przyjdzie to powtórz może testy za dwa/trzy dni? ja nie wiem ale coś się nie mogę przekonać do testów kupowanych w internecie :-( może kup kilka różnych w aptece? ja jak z perwszą kluską testowałam to miałam chyba z 6 różnych z apteki.. a co za operacja? :-( trzyyymamm &&&&& i daj koniecznie znać w wolnej chwili czy wszystko poszło zgodnie z planem i jak maluch się czuje!
Ritta - głowa do góry! my też 'sialiśmy' przed owu i mamy piękną córę !!!
ookatkaoo baardzo dobre podejście! a wyjście też ci się przyda na odstresowanie!
ja od dzisiaj będę robiła testy owu.. hihi któraś już robi? jak wam idzie? mi siusianie na paseczek kojarzy się bardziej z testem ciążowym niz z planowaniem hihi.. córa szaleje więc zmykam... aaa temat był świąteczny więc i ja napiszę.. u nas dekoracje zawsze w kolorze czerwień/złoto! tzn prócz białego obrusu który musi być biały i inaczej sobie nie wyobrażam ale cała reszta w jednej tonacji.. kocham to połączenie i od dawna kojarzy mi się ze świętami.. i tak już chyba zostanie.. :tak: miłego dnia dla wszystkich i owocnych staranek ;-)
 
Ritta trzymaj się dzielnie Kochana...Dlatego ja w tym cyklu nie mam zamiaru macac szyjki, mierzyc temperatury i badac czy śluz się rozciąga czy nie...W tym miesiącu zamierzam się skupic na zbliżających się Świętach...prezenty, pierniki, choinka, ręcznie robione ozdoby na choinkę razem z Aluśkiem itd. Kocham Święta Bożego Narodzenia i czas oczekiwania na nie:-) Może Ty różnież wkręc się pozytywnie w coś to moze będzie Ci łatwiej...chociaz wiem, że jak się człowiek nakręci to ciężko jest wyluzowac...
Ja w pierwszą ciąże zaszłam od razu. podeszliśmy do tego na totalnym luzie, bez żadnego liczenia, sprawdzania, bez wymyslania objawów ciążowych, gdzie jeszcze byliśmy przekonani z P, ze pewnie z pół roku Nam zajmią starania. A teraz kiedy cżłowiek chce, to jak na złóśc pewnie trzeba będzie te pół roku, albo dłużej czekac...

Iwonka-biedronka trzymja cię dzielnie:-) może w przyszłym cyklu, akurat na Swięta będzie prezent w postaci pozytywnego testu:-) Ja na to po cichu liczę:-p
A co do synka to jeszcze śpi??? kurcze u nas w domu nie trbea budzika, bo codziennie standarowo o 6 rano ( poślizg półgodzinny max) słyszę tuptuptup i za chwilę w drzwiach staje wyspany Aleks:-p

Anulka tak wogóle to gratuluję fasolki:-) a długo się staraliście?

ookatkaoo1993 jesli amsz okazję to poszalej w weekend:-) Ja w grudniu kończę 30tkę i juz zapowiedziałam emkowi, ze jesli nie zaciąże to idziemy na jakieś balety:-D

caroline ja nigdy nie stosowałam testów owu:no: a co do Świąt to u Nas w podobnych barwach są dekoracje i już się nie mogę doczekac bo już chyba za tydzien na rynku będą Jarmarki Swiąteczne:-)
 
Agita to byl drugi cykl jak zafasolkowalam:)
Ja 2 stycznia tez mam 30 ehhh i nie pobawie:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moj mlodszy ma kamienny sen i moze spac cala dobe ;) nadrabia niemowlecy czas - prawie dla lata mi nocki zarywal.

Agita ale to ejst dobre podejscie, zajac sie swietami i cala ich otoczka i niczym sie nie przejmowac :)
 
Anulka to super, że tak szybko Wam się udało:-) a co do urodzin to może % nie poszalejesz, ale torta za to mozesz zjeśc aż 2 duuuuuże kawałki:-D

Iwonka-biedronka Aleks od kiedy pamietam jest ranny ptaszek:-p fakt chodzi też wcześnie spac bo zazwczyaj o 19tej już grzecznie śpi, ale i tak zastanawiamy się a emkiem po kim Aleks to ma, bo My oboje moglibyśmy dłuuuuuuuuuuugooooooo spac:-D

Anastazi gratuluję fasolki:-) a co do samopoczucia to ja dzisiaj z tych pociągających :dry:
 
anastazi nie ma za co:-) a to Twoja pierwsza dzidzia?
Herbatka z miodem i cytryną już była, a z łóżkiem to niestety nie ma tak dobrze, bo trzbea mieszkanie ogarnąc, sterta prasowania na mnie zerka, obiad powoli szykowac, ale może na pół godzinki uda mi się myknąc do łózka z książką:-)
 
reklama
Agita teraz udalo sie szybko choc odpuscilam pazdziernik ze staraniami ze wzgledu na to se dzieci z podobnych dni by byly hihi a i tak zaskoczylam hehe a z Fabim poltora roku starania byly...
 
Do góry