reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

U mnie też był pęcherzyk albo nawet dwa po clo. I pięknie rósł okrąglutki i wszystko cacy tylko że nie pękał i nie wypuszczał komórki jajowej. Przerastał i robił się krwotoczny i dupa. Przy Endo jest to częste sprawdź sobie czy pękają bo jak nie to może dostaniesz zastrzyk z ovitrele.
Dobrze mowisz- czyli powinnam byc pare razy na usg, a jak lekarz pozna ze nie pekl, czy musze codziennie pojawiac sie na kontrol od momentu jak pojawi sie dominujacy? czy badania z krwi tez jakies robic?
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie, ostatni cylk bralam progesteron, ktory przesunal mi cylk 10 dni i pierwszy dzien miesiaczki byl ostry bol brzucha i spore krwawienie czy to nie przez ten lek? orientujecie sie? Bo po usunieciu endo miesiaczki byly delikatne, bez bolu a teraz musialam na raz 2 leki przeciwbolowe przyjac 😟
 
Dziewczyny dostałam znowu okres... Właściwie to nie wiem w takim razie co to było wcześniej albo co to jest teraz. Po laparo 21 lutego dostałam @ i lekarz mówił że to miesiączka i żeby się nie przejmować. W czwartek byłam na wizycie endometrium miało 5 mm jajniki czyste bez pęcherzyków. Wczoraj zaczęłam plamić na brązowo ale pomyślałam że to po badaniu. No i dziś normalnie okres [emoji1745] nie wiem czy mam pisać to lekarza czy czekać aż się skończy iść do niego na kontrolę...
 
Dziewczyny dostałam znowu okres... Właściwie to nie wiem w takim razie co to było wcześniej albo co to jest teraz. Po laparo 21 lutego dostałam @ i lekarz mówił że to miesiączka i żeby się nie przejmować. W czwartek byłam na wizycie endometrium miało 5 mm jajniki czyste bez pęcherzyków. Wczoraj zaczęłam plamić na brązowo ale pomyślałam że to po badaniu. No i dziś normalnie okres [emoji1745] nie wiem czy mam pisać to lekarza czy czekać aż się skończy iść do niego na kontrolę...
Z tego co sie orientuje po laparo moze byc rozregulowane wszystko, ja nie mialam owulacji i mysle ze powinno sie unormowac a moze po laparo to bylo krwawienie takie po zabiegu a teraz zwykla miesiaczka hmmm? A ile trwalo?
 
Dziewczyny dostałam znowu okres... Właściwie to nie wiem w takim razie co to było wcześniej albo co to jest teraz. Po laparo 21 lutego dostałam @ i lekarz mówił że to miesiączka i żeby się nie przejmować. W czwartek byłam na wizycie endometrium miało 5 mm jajniki czyste bez pęcherzyków. Wczoraj zaczęłam plamić na brązowo ale pomyślałam że to po badaniu. No i dziś normalnie okres [emoji1745] nie wiem czy mam pisać to lekarza czy czekać aż się skończy iść do niego na kontrolę...
Mój lekarz powiedział że po laparo mogę krwawić ale miesiączka ma być normalnie w terminie z tym że się spóźnia ;) może u Ciebie też do było po zabiegowe.. długo trwało?
 
Mój lekarz powiedział że po laparo mogę krwawić ale miesiączka ma być normalnie w terminie z tym że się spóźnia ;) może u Ciebie też do było po zabiegowe.. długo trwało?
No w sumie mogło tak być. Trwało 4 dni ale pierwsze 3 to był potop. A to krwawienie jeśli jest @ to jest spóźniona o kilka dni.
 
reklama
Do góry