reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Dziewczyny jak samopoczucie? Ja dzis 5 cykl staran po laparo i wciaz mam nadzieje ze sie uda w koncu, a Wy jak podejscie? Mi lekarz kazal probowac juz od razu po zabiegu, a mialam w listopadzie, niestety nic nie wyszlo, potem jak bylam u niego na kolejnej kontroli to powiedzial ze do pol roku najlepszy czas na zajscie po laparo i zaczynam juz 5 cykl wiec sie boje ze znow bedzie pod gorke, napiszcie jak u Was. Ja dzis mam 5dc i czekam na pecherzyki i sluz zeby zaczac dzialac
pozdrawiam😍😘😗
 
Dziewczyny jak samopoczucie? Ja dzis 5 cykl staran po laparo i wciaz mam nadzieje ze sie uda w koncu, a Wy jak podejscie? Mi lekarz kazal probowac juz od razu po zabiegu, a mialam w listopadzie, niestety nic nie wyszlo, potem jak bylam u niego na kolejnej kontroli to powiedzial ze do pol roku najlepszy czas na zajscie po laparo i zaczynam juz 5 cykl wiec sie boje ze znow bedzie pod gorke, napiszcie jak u Was. Ja dzis mam 5dc i czekam na pecherzyki i sluz zeby zaczac dzialac
pozdrawiam😍😘😗
Trzymam mocno kciuki, postaraj się myśleć pozytywnie 😘 ja czekam na wizyte po laparo, którą mam we wtorek, @ jeszcze nie przyszła więc skończy się pewnie na wywołaniu..
 
Dziewczyny jak samopoczucie? Ja dzis 5 cykl staran po laparo i wciaz mam nadzieje ze sie uda w koncu, a Wy jak podejscie? Mi lekarz kazal probowac juz od razu po zabiegu, a mialam w listopadzie, niestety nic nie wyszlo, potem jak bylam u niego na kolejnej kontroli to powiedzial ze do pol roku najlepszy czas na zajscie po laparo i zaczynam juz 5 cykl wiec sie boje ze znow bedzie pod gorke, napiszcie jak u Was. Ja dzis mam 5dc i czekam na pecherzyki i sluz zeby zaczac dzialac
pozdrawiam😍😘😗
Również trzymam kciuki:) ja mam dziś 3 dc więc jeszcze parę dni i możemy się starać. Do lekarza nie pójdę ponieważ w piątek się okazało że jestem na kwarantannie więc obawa o powrót do pracy się przesunęła bo jeszcze trochę posiedzę w domu a ze jesteśmy wszyscy tzn ja , mąż i syn więc odejdą nam stresy zwiazane z pracą . No ale do lekarza nie pójdę na monitoring w tym cyklu ale po kwarantannie się wybiorę .

Mi w szpitalu pani pielęgniarka powiedziała że pierwsze trzy miesiące po zabiegu są kluczowe.
Mam nadzieję że w tym cyklu ujrzymy wymarzone dwie kreski
 
Również trzymam kciuki:) ja mam dziś 3 dc więc jeszcze parę dni i możemy się starać. Do lekarza nie pójdę ponieważ w piątek się okazało że jestem na kwarantannie więc obawa o powrót do pracy się przesunęła bo jeszcze trochę posiedzę w domu a ze jesteśmy wszyscy tzn ja , mąż i syn więc odejdą nam stresy zwiazane z pracą . No ale do lekarza nie pójdę na monitoring w tym cyklu ale po kwarantannie się wybiorę .

Mi w szpitalu pani pielęgniarka powiedziała że pierwsze trzy miesiące po zabiegu są kluczowe.
Mam nadzieję że w tym cyklu ujrzymy wymarzone dwie kreski
To bedziemy podobnie sie starac oby ten cykl byl szczesliwy👏❤️
 
To chyba wszystkie będziemy testować podobnie bo ja mam 2dc kolejnego okresu. Za jakiś czas umowie się do gin na sprawdzenie czy jakaś owu się pojawia a co mi tam.
Igumama czy dostajesz jakąś stymulacje? Czy naturalnie masz owu i pękające pęcherzyki i wszystko cacy [emoji6]
 
reklama
To chyba wszystkie będziemy testować podobnie bo ja mam 2dc kolejnego okresu. Za jakiś czas umowie się do gin na sprawdzenie czy jakaś owu się pojawia a co mi tam.
Igumama czy dostajesz jakąś stymulacje? Czy naturalnie masz owu i pękające pęcherzyki i wszystko cacy [emoji6]
Wlasnie w tym cyklu dostalam na pecherzyki lamette ale ostatnie dwa mialam z pieknym sluzem i pecherzykem dominujacym bez stymulacji, ale sie nie udalo wiec gin kazal przyjac jednorazowo w 3 dniu cyklu lamette i pic ACC na poprawe sluzu a jak bedzie po owulacji to mam progestron przyjmowac. Wiec niby jest ok ale ciazy nie ma 😟 a i biore dostinex na obnizenie prolaktyny juz od pol roku. Ale teraz mysle ze moze to pecherzyki niby sa ale nie pekaja🤷‍♀️
 
Do góry