Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
To jednak przyszla przed wizyta? Dobrze pamietam ze jutro masz kontrol po laparo?Dziewczyny trzymam mocno kciuki za staraniai ja również witam w pierwszym dniu cyklu, w końcu
Przyszła w nocy, ale już nie odwołuje wizyty.. jadę, najwyżej pojadę ponownie. Jak myślicie?To jednak przyszla przed wizyta? Dobrze pamietam ze jutro masz kontrol po laparo?
Dziękuję kochana i tak jak piszesz, mam nadzieję że w najbliższym czasie zobaczymy swoje wymarzone dwie kreski i będziemy nosić malutkie serduszka pod naszymi ogromnymi sercamiCzyli dziewczyny ten cykl zaczynamy razem wiec zycze Nam z okazji Naszego Swieta upragnionego prezentu
Niech sie i nam w koncu uda
To bedziemy sie wspieraly, ja juz czekam na sluz i objawy owu
Ja bym chyba pojechala , pierwszy dzien to krwawienie nie powinno przeszkodzic w badaniu, tak mysle... a wyniki histopatologi masz?Przyszła w nocy, ale już nie odwołuje wizyty.. jadę, najwyżej pojadę ponownie. Jak myślicie?
Mam mam dlatego chcę jechać. Plus te szwy już mógłby usunąćJa bym chyba pojechala , pierwszy dzien to krwawienie nie powinno przeszkodzic w badaniu, tak mysle... a wyniki histopatologi masz?
Ja przy wypisie nic nie dostałam. Żadnych zaleceń, żadnych lekówA i jestem ciekawa jakie zalecenia dal lekarz przy wypisie, bo ja mam brac Koniecznie- resveratron i kwasy omega( bardzo dobrze na endo dzialaja)
To zapytaj lekarza z ciekawosci bo powinien jakies zalecanie dacJa przy wypisie nic nie dostałam. Żadnych zaleceń, żadnych leków