Asiol
Fanka BB :)
Hej laseczki, ja już doszłam do siebie po narkozie więc piszę :-) Dziękuję jeszcze raz wszystkim, które trzymały za mnie kciuki:-)
No więc po badaniu wszystko pięknie-macica cacy, jajowody były drożne (z jednej strony ekstra z drugiej cholera, w takim razie co jest grane), pan powiedział, że często gęsto kobietkom po tym przepłukaniu udaje się zaskoczyć więc trzyma za nas kciuki i życzy powodzenia:-)Tak więc dzaiałamy i zobaczymy co będzie:-)
Pok kochana, z tego co pamiętam Ty też jesteś po HSG, powiedz mi, w tym cyklu starania musimy sobie odpuścić?
No więc po badaniu wszystko pięknie-macica cacy, jajowody były drożne (z jednej strony ekstra z drugiej cholera, w takim razie co jest grane), pan powiedział, że często gęsto kobietkom po tym przepłukaniu udaje się zaskoczyć więc trzyma za nas kciuki i życzy powodzenia:-)Tak więc dzaiałamy i zobaczymy co będzie:-)
Pok kochana, z tego co pamiętam Ty też jesteś po HSG, powiedz mi, w tym cyklu starania musimy sobie odpuścić?
jeśli chodzi o tabsy to brałam dłuuuugo a przestałam jakieś pół roku temu żeby się starać o dzidziusia a co do mojej wagi to całe życie jestem chuda i drobna w ostatnich 2 czy 3 m-cach przytyłam około 2-3 kg ale przy wzroście 168 waga około 53 to i tak jeszcze trochę mało (szkoda tylko że wszystko idzie mi w brzuch a nie np. w cycki ;-))