• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael słyszałam że nudności męczą zazwyczaj do 15 tygodnia więc jeszcze tylko 4 tygodnie i będziesz miała spokój :-)

Ja osobiście oddała bym wszystko żeby mieć mdłości z powodu fasolki ;-)
Chcesz oddam te dolegliwości za darmo :]
Ja słyszałam i tak też ginka mi mówiła, że do 12 tygodnia się kobieta męczy, a mnie wkurza najbardziej to, że wszystkie wokół zaciążone zajebiście się czują tylko nie ja...ja muszę dogorywać co dzień rano.
Jak widać fasola musi być niezwykle silna, powodując u mnie tak duże dolegliwości...
 
Ael to ja poproszę !! ha ha :-) no chyba już nie taka fasolka raczej mini człowieczek :D poczujesz za niedługo po kopniaczkach czy ma siły dużo :)
Naprawdę chcesz? Żeby nie było, że nie ostrzegałam :P

A przez kopniaczki będę mieć siniaczki... :-D
Ja już z tego bólu rymuje....dżisaaaaas, co się ze mną dzieje!? Walnę się zaraz spać....a lekarz dzisiejszy odpada, nie ma bata bym wyszła z domu dziś....
 
Ael, ja coś czuję, że też sie będę męczyć, u mnie w rodzinie to dziedziczne. Jak kiedyś pisałam, moja mama nawet przy porodzie wymiotowała. Ale to świadczy o ingerencji dzidziusia:) mogę sie męczyć za takiego strongmana :) albo strongmankę:)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry