Aelreda
Fanka BB :)
Będziesz inaczej kochana gadać jak przyjdzie co do czego i przez 6 tygodni codziennie rano nudności a czasem wymioty...oj inaczej zaśpiewasz :]Ael, ja coś czuję, że też sie będę męczyć, u mnie w rodzinie to dziedziczne. Jak kiedyś pisałam, moja mama nawet przy porodzie wymiotowała. Ale to świadczy o ingerencji dzidziusiamogę sie męczyć za takiego strongmana
albo strongmankę
![]()

