Hera mnie znowu szczęka opadła aż na podłogę :-)!!
gochaa 3mam mocno && żeby to była fasola !!!!!!!!!!!!
Jak tak dalej nam pójdzie to w tempie ekspresowym zostaniemy mamuśkami :-) mam nadzieje !! że nie zostane tu sama!! niezafasolkowana..
claudusia - sama na pewno nie. mi sie od 20 cykli nie udaje, to niby czemu teraz by mialo?

bo kurde nie ma nerwow stresow liczenia wiesz ze przyjdzie czas i bedzie a tak ta niepewnosc nas zjada i zabija od srodka. ja sie ciesze ze teraz bylam pewna ze @ bedzie i jakos tak inaczej do wszystkiego podeszlam i ta niepewnosc byla uspiona zero stresu i bylo bosko wiec luzik sobie mega teraz robie jak sie pojawi to bedzie szok ale chciala bym zeby tobie sie udalo juz w najblizszym czasie bo dlugo oczekujesz na fasolke i sprawe masz troszke utrudniona ale wiem ze dacie rade a wtedy haha jako pierwsza chce widziec zdjecie z usg