• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

no fakt faktem niby coraz blizej roku sie dobija i coraz bardziej sie watpi ze to tak szybko sie uda :-) mam nadzieje ze sie to wszystko przelamie w koncu i pok przelamie nasza bariere dlugiego starania
 
reklama
ja tez Gosiu - trzymam mocno &&&&& oby test pokazal II krechy bylo by poprostu mega super kolejna by mogla sie cieszyc dobrymi wiesciami :-) i nas podnoscic na duchu ze i nam w koncu cos sie uda hehe:-) nasze kochane ciezaroweczki daja nam duzo sil:-) ja sobie narazie uciekam i pewnie bede jutro :-) w niedziele jade z moim ukochanym na rybki wiec sie nie pojawie dzis dostalam misje znalesc wedki i caly sprzecior odkurzyc hehe uwilbiam lowic rybki
 
Trzymam kciuki za testujace, ja tez juz nie ogarniam swojego cyklu dzis 19 dc wczoraj mialam bole zdziwilam sie ze tak pozno i dzis po tym jak przeczytalam Goche to tez owu se trzasnelam i co pozytywny dwie krechy, kurde to cykl chyba bede miala 40 dni teraz :/

Dodam ze w dwoch ostatnich cyklach owu mialam w 14 dniu potiwerdzona w ostatnim cyklu monitoringiem, cykle mam 28-29 wiec kurde chyba cos mi sie poprzesuwalo teraz ehhhh a w tym cyklu odpuscilam testy owu zeby sie nie nakrecac wiec nie mam porowanania nawet jak bylo w 12-14 dniu

Najlepsze ze przytulanki byly w 12-13-14 dniu bo ak sie z moim widzielismy, a z tego wynika ze teraz by sie chlop przydal :D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry