• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ja miałam testy z domowego laboratorium na aptece dbam o zdrowie zamówiłam.
No mnie też to zdziwiło. Ale niby 15 i 14 dnia miałam pozytywne później nic i teraz czyli w 23 dniu. Także coś nie tak ;/
 
kokietka nasza ta magda :)


Dziewczyny, kiedyś już Wam wspominałam o pewnym wątku to na bb, historia ściskająca za serce i potwierdzona przez bb, zbierają tam na opłatę za prąd dla pewnej bardzo biednej rodziny i jakaś pomoc ubraniowo-żywieniowa, ta która może niech wpłaci 10, 20 zł, może razem uda się pomóc, ja wpłacam 20zł, niewiele ale jak sporo osób się zbierze to może się uda,
poniżej link
https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/blagam-o-pomoc-48976/index18.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny idę nyny :) a jeszcze się tak zapytam: od 2 dni pieką i swędzą mnie powieki i tak jakby skóra była przesuszona. Czy takie coś może być też objawem fasolki? Ael pisała, że schodziła jej skóra koło brwii. I taka ciekawa jestem. Czy iść po prostu do dermatologa? a może to jakieś pyłki i nie wiem że uczulona jestem, ale kilkanaście lat temu miałam robine próby uczuleniowe i nic :)
Dobranoc wszystkim:)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry