• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ustały, nie ustały, to też nie są stricte krwawienia tylko brązowa wydzielina pomieszana z normalnym śluzem. Pojawiają się tylko wieczorem, a więc już o tyle lepiej, że nie cały dzień. No i brzuch przestał boleć jak wtedy, tylko ciągnie, pewnie rośnie mi wszystko. Jutro mam wizytę, dowiem się wszystkiego, mam nadzieję, ze już zobaczę coś wiecej niż pęcherzyk :)
 
nie wiem który tydzień ide dopeiromdo gina według miesiaczki nie wiem bo po hormonach jestem róznie mogło by to byc 16 marca miałam @ ale po tym jaks ie skonczyła było kolejne 5 dniowe krwawienie więc nie wiem

zrobiłam bo brodwki zaczely mnei bolec jak mój mnie po nich całował peiscil
 
No pęcherzyk tak :) ja swój zobaczyłam w 4 tyg i 5 dniu, więc widać, ale bez jakichś niepokojących objawów ja bym jednak poczekała z tydzień
 
reklama
Mineralna gratulacje, patrz robilas tesciora i negatyw, pozniej pozytyw, ekstra! Ale na wizyte u gina to pewnie za wczesnie. No ale zobaczysz.
Sil odpoczywaj, dbaj o siebie i trzymam kciuki zeby bylo widac cokolwiek na usg.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry