• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

No i ja się witam niedzielnie:):)

Dzisiaj mój męzus juz jest do życia i nawet udało mi się go wykorzystac:):)

Paluszku wstawiaj,wstawiaj...fantastyczne uczucie obserwowac z dnia na dzien jak nam fasolka rośnie:):)a i ty kochana dałabyś rade z zastrzykami bo jak trzeba to trzeba, ja os małego miałam łacznie pare zastrzyków w tym szczepionki...wiec za zastrzykami nigdy nie przepadałam....a zostałam krwiodawca pare lat temu i sama tez się kłułam w brzuch po operacji kolana....uwierz mi że do wszystkiego jestesmy w stanie przywyknąc:):)

Sim i Magda...zawsze na l4 ciązowym dostaje się 100% zarobków z ostatnich 12 m-cy odliczając miesiące w których nie przepracowało się conajmniej połowy miesiąca no i wliczając wszystkie uwidocznione w płacach premie:):)
 
reklama
Kalisia zaciskam więc mocno kciuki i przesyłam fluidki ciążowe:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam dziewczynki ;)

Wiem ze bardzo zadko jestem ostatnio ale sesja i egzaminy zabieraja czas :(
Jestem tuz przed owulacja wiec trzymajcie kciuki !! Oby sie udalo w tym miesiacu :))
I prosze o mase ~~ od zafasolkowanych :D:D Pozdrawiam ;))
 
Asiolku i She trzymam mocno kciuki i przesyłam wam masę fluidków:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

i pod koniec cyklu pięknie mi się chwalić II KRECHAMI KOCHANE:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry