donia 1980
Fanka BB :)
w polsce ;-) no kwatera lepsza ;-)
ale jakieś regiony preferujesz? góry, Mazury czy morze?
u nas taki problem, że pogoda nie zawsze dopisuje, a w lipcu ma lać
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
w polsce ;-) no kwatera lepsza ;-)
sprawdź malinówkę, Ełk, jezioro Białe, jak wpiszesz w google to wyskoczą Ci kwatery, Wilkasy koło Giżycka też ładne
a jaka pogoda w Polsce? bo mi tu w brukslece zimno jakoś, a żadnych cieppłych ubrań nie wzięłam
No trochę się tu ruszyło :-).
Ja chcę już ten termometr.!!! Tak się zawzięłam za te mierzenie tej temphe he
Kwiatuszku jak już wszystkie dzieci są to teraz czas na ciebie i pewnie już nie długo będziesz miała i ty dzidziusia :-)