• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
no wec dojazd na miejsce musi byc pociagiem obojetnie gdzie maz malo jezdzil wiadomo na morzem tez ciekawie ale niebyl nigdy na mazurach a w kolobrzegy juz 2 razy bylismy a urlop mamy od 27.06-9.07.2011
 
sprawdź malinówkę, Ełk, jezioro Białe, jak wpiszesz w google to wyskoczą Ci kwatery, Wilkasy koło Giżycka też ładne


a jaka pogoda w Polsce? bo mi tu w brukslece zimno jakoś, a żadnych cieppłych ubrań nie wzięłam
 
Ostatnia edycja:
sprawdź malinówkę, Ełk, jezioro Białe, jak wpiszesz w google to wyskoczą Ci kwatery, Wilkasy koło Giżycka też ładne


a jaka pogoda w Polsce? bo mi tu w brukslece zimno jakoś, a żadnych cieppłych ubrań nie wzięłam

We wrocku jest w miarę ciepło na krótki rękaw spokojnie chociaz bez słonka.
A co ty kobieto w Brukseli robisz???
 
No trochę się tu ruszyło :-).
Ja chcę już ten termometr.!!! Tak się zawzięłam za te mierzenie tej temp :-p he he
Kwiatuszku jak już wszystkie dzieci są to teraz czas na ciebie i pewnie już nie długo będziesz miała i ty dzidziusia :-)

no kochane macie racje ze jest tuz tuz mam taka nadzieje juz oststnio dostalam male prezenciki ale je głeboko schowalam zeby mnie zapeszyłya siostry juz odkładaja dla mnie wszystko
 
Cześć dziewczyny :-)

Ja właśnie wróciłam z M. z meczu ale nie jego ;-) byliśmy podpatrzec grę konkurencji :-)

wczoraj poszalałm z M. na urodzinach jego kuzyna, dziś sie poprzytulaliśmy i jestem padnęta :-)


:* dziewczyny :-)
Paluszek.. suwaczek piękny
Iwasek wspólczuje zastrzyków :-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry