• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magenta wiesz ale ta nienawiść do dzwoneczka to w pełni usprawiedliwiona. No jak ktoś zmęczony to tak zazwyczaj mówi. Ale mnie to rozwaliło, dziecko hałasuje, no to rzuć je czymś.... XD

Masz brzuszek Soglam, na razie musi wam wystarczyć :-D

Ja się tam nie złoszczę ale nie lubię kobitek co płaskie brzuchy mają :P
Ja wiem, że wy mnie tutaj kochacie (chociaż mnie to STRASZNIE dziwi), ja was też lovciam XD

Soglam masz taki płaski brzuch i za to Cię nie lubię franco jedna :P

Aelku nie masz powodu kochana...Ty przynajmniej jestes symetryczna i sliczna i z brzuszkiem ci naprawdę do twarzy...ja za to zawsze niecierpiałam moich ud...mocno je podcwiczyłam i są dosyc duze,a jak tylko mam jakąś dłuższą przerwę to juz zle wygląda:/ ja tam bym wolała miec oponkę ale piękne symetryczne nogi....
 
reklama
hihi jak pokaze wam moj brzuszek to padniecie:P bo go nie ma :P ja szczypiorek jestem:P jak przytyje tak z 10 kg to wam pokaze hihi:P bo teraz wiecie nie chce was w kompleksy wpedzac hihi:-D:-D zartuje ale powaznie to ja jestem chuda i to bardzo:P madzia a moze ty tez pokazesz??

Ja jak to przeczytalam to myslalam ze padne:P ze smiechu... w pelni wyrozumialosci hihi smiech an sali a mnie nie denerwuja dzieci jak spie tylko najgorsze jak nad ranem mewy albo sroki mi kracza skrzecza:P normalnie tylko wiatrowka i wystrzelac:P

To mnie Aei- juz bys wcale nie lubila bo ja mam mega plaski brzuszek a z checia bym sobie dowalila z 10kg wiecej ale jakos nie bardzo mi to wychodzi jak palila to tylam teraz nie pale i waga stoi w miejscu i przytyje z kg moze dwa
 
Ostatnia edycja:
Soglam widziałaś kobitę z symetryczną sylwetką z 30 kg nadwagi??????????? No bo ja nie! :P. Ja nadwagę odziedziczyłam po tatusiu, bo już w wieku 4 lat niezależnie od ruchu czy diety tyłam, więc tyłam tak, że może nie widać do końca tych kg ale za to mam duże dupsko i hipopotamie nogi.
Za to mój czort zapowiedział, że po urodzeniu to on będzie mnie męczył w łóżku tak długo aż schudnę.....dżisyyys.

Mag nawet nie pokazuj bo Cię znienawidzę...

A jak któreś z chudzielców palnie mi, że ma nadwagę to zabije dosłownie!!!!
 
Ael zaryzykuje :-D

Mag ;-) ja nie mam czym się chwalić do chudzielców nie należę, mam wystający brzuszek, ale gruba nie jestem ;-) taka moja uroda :-) ale teraz w wakacje samo mi się wyrówna :-)

każdą rzecz jaką zjem modlę się ,żeby w cycki poszło ;-)
 
A ja wam powiem kochane ,że jak jakies dziecko za oknem płacze,krzyczy,woła mamę,gra w iłe czy w ogóle się drze to też białej gorączki dostaje i strasznie mi to przeszkadza ale nie żeby czymś rzucać...po prostu drażnia mnie takie dzwięki....mam nadzieje ze przy swoich bede miała wiekszą cierpliwośc....podobno tak jest:):)
 
Soglam widziałaś kobitę z symetryczną sylwetką z 30 kg nadwagi??????????? No bo ja nie! :P. Ja nadwagę odziedziczyłam po tatusiu, bo już w wieku 4 lat niezależnie od ruchu czy diety tyłam, więc tyłam tak, że może nie widać do końca tych kg ale za to mam duże dupsko i hipopotamie nogi.
Za to mój czort zapowiedział, że po urodzeniu to on będzie mnie męczył w łóżku tak długo aż schudnę.....dżisyyys.

Mag nawet nie pokazuj bo Cię znienawidzę...

A jak któreś z chudzielców palnie mi, że ma nadwagę to zabije dosłownie!!!!

Na zdjęciach wszystko wygląda symetrycznie u Ciebie:P:P:P
A kochana masz 30 kg wiecej wiec w ciązy nie tyjesz bo dzidzia korzysta z zasobów,a pomysl jak łatwo ci bedzie zrzucic po ciązy przy tej pracy przy dziecku...sądze ze mi bedzie trudniej bo kazdy kilogram kosztuje mnóstwo wysiłku przy wycwiczonym ciele a ty zgubisz odrazu:):)
 
Na zdjęciach wszystko wygląda symetrycznie u Ciebie:P:P:P
A kochana masz 30 kg wiecej wiec w ciązy nie tyjesz bo dzidzia korzysta z zasobów,a pomysl jak łatwo ci bedzie zrzucic po ciązy przy tej pracy przy dziecku...sądze ze mi bedzie trudniej bo kazdy kilogram kosztuje mnóstwo wysiłku przy wycwiczonym ciele a ty zgubisz odrazu:):)
Srutututu! bajki opowiadasz...
Co zauważyłam, że szyja zrobiła się smuklejsza i nie robi się drugi podbródek (który jakimś cudem rzadko się pokazuje)
Symetrycznie niesymetrycznie ale za dużo kg...

Madziu GDZIE pytam się GDZIE Ty masz wystający brzuszek??? A zdjęcia widziałam Ty chudzielciu jeden!!!!!

Mag mogę Ci odsprzedać parę kg tak dla zdrowotności.

Soglam co do krzyków dzieci, ja się przyzwyczaiłam jakimś cudem, bo kiedyś też mnie to bardzo denerwowało (syndrom najmłodszej w rodzeństwie?), a teraz jestem w stanie powiedzieć czemu dziecko płaczę. Chociaż nie znoszę krzyków dziecka jak czegoś nie dostało i w nerwach krzyczy i płaczę. Bardzo ten rodzaj płaczu mnie denerwuje.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry