Aelreda
Fanka BB :)
Oj kochana jeszcze się doczekasz takiego suwaczka i sama będzie patrzeć z zaskoczeniem jak mija ten czas ciążowy :-)jak ten czas leci teraz jak patrze na wasze suwaczki
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Oj kochana jeszcze się doczekasz takiego suwaczka i sama będzie patrzeć z zaskoczeniem jak mija ten czas ciążowy :-)jak ten czas leci teraz jak patrze na wasze suwaczki
hej, dziewczyny, dawno tu nie byłam, ale staram się czytać chociaż ciężko nadążyć za Wami,
Mam pytanko czy którąś z WAs brała duphaston w trakcie cyklu?, bo ja ostatnio dostałam od gina na wywołanie @, po długim spóźnieniu( 5dni), ale też polecił brać od 16-25 dc aby wyregulować cykl. Niestety wyczytałam gdzieś ze duphaston może hamować owulke,,a ja nie wiem teraz ile mój cykl będzie trwał, więc chyba kupie testy owu żeby nie wziąść duphastonu za wcześnie...przy poprzednich cyklach(29dn) śluz płodny miałam właśnie ok 16-17 dnia. Poza tym testy owu mnie stresują i za bardzo się nakręcam a to nie sprzyja zajściu..Sama już nie wiem//dopiero 3dc..może ten cykl będze krótszy po ostatnim spóźnieniu/
Kwiatuszeq przyznam Ci się ze ja też robie odpoczynek w owulke od netu,,żeby się nie stresować..![]()