• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dagne bardzo ładny brzuszek :-) (uuf nie muszę dawać swojego zdjęcia hihi)
A Pws oglądam na onet vodzie, codziennie przez 18 się pojawia nowy odcinek (prócz łykendów)
 
Dagne śliczny brzusio.
Ja mam taki brzuch taki wypukły pod pępkiem i mnie drażni :dry:.
Uff.. wymieniłam całą wodę i umyłam akwarium ale jestem z siebie dumna :-). Jakie czyściutkie teraz :-p.
Ael to ja też tak może z 5kg poproszę jak tak rozdajesz ciałko to sobie w cycki wcisnę i w końcu będę je miała :-D. Ty też dawaj zdjęcie swojego brzuszka .!! :-)
 
dagne no piękny brzuszek, ja mam taki w 8 tyg :)

Atan Twój program, na wykresie odlicza Ci teraz dni zafy luteoalnej, te numerki pod temperaturami, dziś masz drugi dzien fazy lutealnej czyli owulacja była wczoraj :) mam nadzieję, że trochę wyjaśniłam
 
Dziewczyny zdjęcie jutrooo, dziś mi się dupci nie chce ruszyć, za błogo mi się na wyrze siedzi.

Klari chętnie dam Ci i 10 kg w cyce.

Ja tak ze 4, 5 osób weźmie ode mnie po 5-10 kg to ja osiągnę wymarzoną wagę :-D!!!
 
Dziewczyny zdjęcie jutrooo, dziś mi się dupci nie chce ruszyć, za błogo mi się na wyrze siedzi.

Klari chętnie dam Ci i 10 kg w cyce.

Ja tak ze 4, 5 osób weźmie ode mnie po 5-10 kg to ja osiągnę wymarzoną wagę :-D!!!

Ael Ty nie przesadzaj, tak lekką ręką oddajesz, a gdzie dzidziuś bedzie mieszkał, a co facet będzie macał? pomyśl też czasem o sobie
ja po ciązy mogę oddać 5-10 kg, w zależności ile przytyję, ktoś chętny na 7 m-cy?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry