• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No ale wy rozgadane jesteście! A ja właśnie wróciłam z zakupów i wiem jedno! Juz nigdy nie pojadę na zakupy z babcia mojego męża!!!!!!!!!! Weszliśmy razem do sklepu o godzinie 18.20 po czym się rozdzieliliśmy każdy w swoją stronę no i my z "K szybciutko zakupy do koszyka, z koszykiem do kasy, poszliśmy jeszcze do drogerii na pasażu no i mój poleciał do babci po kluczyki z auta, żebyśmy mogli już zakupy sobie rozpakować więc my weszliśmy do samochodu o godzinie 19.40 a dziadkowie przyszli o 20.40 :wściekła/y: myślałam, że oszaleje!
Wróciłam do domu głodna jak wilk więc zjadłam tylko truskawki, zakisiłam sobie ogóreczki a teraz czekam bo mój mąż przygotowuje krewetki!!!! Mnnniaaam
 
magdalena podziel sie krewetkami az dostalam slinotoku :-)
ale wy plodne jesttescie godzine temu wyszlam z pracy a wy 3 strony zapisaly :-) a ja sie wasnie dowiedziALAM ZE ODJUTRA NIEMAM INTERNETU W DOMKU BO UMOWA Z NEOSTRADA SIE SKONCZYLA A PAN od kablowki z nete jeszcze nie przyszedl a niewiem kiedy przyjdzie matowac bo umowa juz podpisana ...zalamalam sie :-(jak ja bez was wytrzymam :-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry