Truskawcia
Fanka BB :)
Rasta- eehh trudno ;-) dziękuję za zainteresowanie :-)
Klari- i jak efekty egzaminów?
zaliczone wszystko? :-)
Fifka- jej to medal za cierpliwość Ci się należy
przeraża mnie to, że mi też przyjdzie tyle czekać, a ja nie jestem tak cierpliwa i silna :-(
Olcia- to widzę, też niezła aparatka jesteś
dobre :-)
Dziura- eeeehhh :-( szkoda :-( zawsze jak robi się sobie nadzieje, to ta wredna @ przyłazi :-( wwrrrr
Dalej szukam któreś, która stosowała testy ow
Klari- i jak efekty egzaminów?
zaliczone wszystko? :-)Fifka- jej to medal za cierpliwość Ci się należy
przeraża mnie to, że mi też przyjdzie tyle czekać, a ja nie jestem tak cierpliwa i silna :-( Olcia- to widzę, też niezła aparatka jesteś
dobre :-) Dziura- eeeehhh :-( szkoda :-( zawsze jak robi się sobie nadzieje, to ta wredna @ przyłazi :-( wwrrrr

Dalej szukam któreś, która stosowała testy ow

