• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifka GRATULUJE I TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!JEJA WIESZ JAK JA TOBIE KIBICOWAŁAM!!!!!!!!!!!!
Rasta Po cichutku tez gratuluje! Ja zrobilam chyba w sumie z 6 testów jak nie wiecej....zaciskam kciuki....
Mam nadzieje, że spotkamy sie na mamach lutowych( bo Wy sie chyba jeszcze załapiecie na końcówkę?) wszystkie i bedziemy cieszyc sie jak rosna nasze maleństwa!!!!
Dziekuje kochane za takie wiadomości bo mi od razu sie buzia cieszy, a wiecie, że ja ostatnio sie ciagle zamartiwam, walcze z tym ale ciezko mi idzie!!!!
Mam nadzieje ze wiosna i początek lata co chwile bedzie przynosił radosne wiesci o fasolkach!!!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry