• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
na zdrowie dziekuje wlasnie psikam :-)apsik uznalam ze ide wziasc kapiel :-) zrelaksuje sie wroce jak sie wykapie :-) narazie czekam az sie woda do wanny naleci :-)
 
Witam się szybciutko bo zaraz uciekam się szykować na obiad do babci a potem grill :-).
Ja dziś swojego w końcu namówiłam na małe co nie co ;-)
Mam takie pytanie do tych co mierzą temp. Mierzycie tylko raz rano i tą temp wpisujecie.? Bo ja dziś zmierzyłam dwa razy i były różne ale wzięłam tą pierwszą do wykresu.
 
reklama
dziuraWskarpecie Hania to piękne imię. Ja chcę tam nazwać moją córe, a synka Franuś....

Dziewczyny niestety wczoraj mój mężuś nie dał rady :-( Jakoś nie mógł się skoncentrować.... Ale dzisiaj spróbuję to naprawić.... :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry