Atan
♥ mamusia Amelki ♥
tak szybko nie pisze ;-P bo nie moge miec lapka na brzuszku by nie grzac fasolki i tak na boku lerze i stukam w klawisze ;-) ale sie pochwale ze w 2 klasie liceum uznalam ze dam rade zrobic czerwony pasek i wyblagalam 3 nauczycieli i dalam rade mialam czerwony pasek tak z chwalenia sie no ale nie powiem ze liceum mialo dobra renome ;-) nalezalo do slabszych ale uwazam ze i tak byloo ciezko troche ...
ja sie tu zwierzyłam a wy co spac poszly ;-(
ja sie tu zwierzyłam a wy co spac poszly ;-(
Ostatnia edycja:
ważne, żeby być dumnym z tego, co się osiągnęło i chcieć dalej coś robić
).