mijenka
Fanka BB :)
she123 to może podrzucisz kilka ciekawych pomysłów? 
magenta, malutka łączę się z Wami w bólu
mój też dzisiaj od rana mnie w kurza
dałam mu w czwartek 20zł na fajki i jedzenie, żeby miał na wczoraj; wczoraj mi mówi, że potrzebuje jeszcze dyche bo go kolega opala
no ok... a dzisiaj mi mówi, żeby mu dać jakieś 2-3zł na kawę w szkole
ja do niego " a gdzie masz resztę z tych2 dych, co ci dałam w czwartek, przecież fajki dycha, jedzenie 3-4zł to nam daje 6-7zł reszty... gdzie to jest?
nie ma...
żeby było śmieszniej mam 25zł, które mają nam starczyć do wtorku... nie wiem, chyba mu dam tą kasę i niech sam zobaczy jak to jest kombinować, żeby na wszystko starczyło
fifka współczuję :-( mój Ł też ma łuszczyce i po jednym piwie strasznie go wywala:-(
donia jeszcze nie jestem ale już niedługo
na moje oko przy zapaleniu mieszków trzeba się wybrać do dermatologa bo takie sklepowe specyfiki raczej nie pomogą
:-(
ale się rozpisałam

magenta, malutka łączę się z Wami w bólu
mój też dzisiaj od rana mnie w kurza
dałam mu w czwartek 20zł na fajki i jedzenie, żeby miał na wczoraj; wczoraj mi mówi, że potrzebuje jeszcze dyche bo go kolega opala
no ok... a dzisiaj mi mówi, żeby mu dać jakieś 2-3zł na kawę w szkole
ja do niego " a gdzie masz resztę z tych2 dych, co ci dałam w czwartek, przecież fajki dycha, jedzenie 3-4zł to nam daje 6-7zł reszty... gdzie to jest?
nie ma... żeby było śmieszniej mam 25zł, które mają nam starczyć do wtorku... nie wiem, chyba mu dam tą kasę i niech sam zobaczy jak to jest kombinować, żeby na wszystko starczyło

fifka współczuję :-( mój Ł też ma łuszczyce i po jednym piwie strasznie go wywala:-(
donia jeszcze nie jestem ale już niedługo
na moje oko przy zapaleniu mieszków trzeba się wybrać do dermatologa bo takie sklepowe specyfiki raczej nie pomogą
:-( ale się rozpisałam
