Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
oj bolaly mnie okropnie :/ nie moglam sie nawet recznikiem wytrzec po prysznicu, to tak na prawde byl moj pierwszy objaw, przed normalnymi @ mnie tez zawsze bolaly, ale nigdy nie tak bardzoNalaa tak z ciekawości... A ciebie (.)(.) bolały przed @ w cyklu w którym zaciążyłaś? :-)
Madziulek - cudownie by było, gdyby można było się zarazić ciążą ;-) Koleżanka w pracy jest w 8 tygodniu![]()
a co do Twoich mdłości to próbowałaś imbiru??? tzn takiego w tabletkach... mi teściowa kupiła na początku ciąży z herbapolu....
jestem sobie jeszcze sama w stanie obciąć paznokcie u nóg