• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ty dla mnie też Magdalena! :* I choć lubię tu wszystkie dziewczyny (oj bardzo was lubię!!!!! i żyć bez was nie mogę) to normalne ze do niektórych czuję się większą słabość :tak:
 
Nalaa tak z ciekawości... A ciebie (.)(.) bolały przed @ w cyklu w którym zaciążyłaś? :-)
Madziulek - cudownie by było, gdyby można było się zarazić ciążą ;-) Koleżanka w pracy jest w 8 tygodniu :P
oj bolaly mnie okropnie :/ nie moglam sie nawet recznikiem wytrzec po prysznicu, to tak na prawde byl moj pierwszy objaw, przed normalnymi @ mnie tez zawsze bolaly, ale nigdy nie tak bardzo
 
Kwiatuszku, ja miałam PMS

Aga, mnie przed nie bolały, ale nie zawsze mnie bolały, wiec nie zwróciłam uwagi, ale w dniu @ zaczęły, jak głupie...
 
Fifka współczuje Ci tych mdłości... to już wole te moje bóle pleców. Ale czasami naprawde mnie to przeraża jak chce się podnieść a tu taki pormieniujący ból, że pos.....ać się można :baffled: a co do Twoich mdłości to próbowałaś imbiru??? tzn takiego w tabletkach... mi teściowa kupiła na początku ciąży z herbapolu....

Atan no to jest rok starszy ode mnie i mojego męża :-)
 
no mi na wymioty imbir w witaminach pomogl ;-)
aa nie wiedzialam ze ty w podobnym wieku jestes ;-) ja mam 24

a co tu tak umilkło ??
 
Ostatnia edycja:
Miałam się pochwalić :rofl2: jestem sobie jeszcze sama w stanie obciąć paznokcie u nóg
I oświadczam, ze trochę frustracji wylałam raportujac spam tego kogoś, co dodał tyle wątków o serialach, z boku macie pokazane
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry