• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atanku piękne te rzeczy tylko myślałam, że jak się kupuję taka komodę z przewijakiem to ten sam przewijak kupuje się tylko taki miękki, bo te twarde to są do montowania na łóżczeku... ale ja się mogę mylić
 
reklama
najpierw sie wkurzyłam bo wszystkie paluszki w domku wyładowały sie i aparatem zdjecia nie moglam zrobic zrobilam w koncu telefonem ;-) juz wrzucam chwilka ;-)

mam mieki przewijak ;-) ale zdjecie dalam twardego z neta nie chcialomi sie isc na strych ;-) a i tajk bym ni zrobiła wyrazniejszego bo jewst zapakowany w foli ;-)Zobacz załącznik 405679Zobacz załącznik 405678

od Amelki dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
kwiatuszek ja też mam nerwa :-) wysłałam tyle cv i nawet chciałabym otrzymać odpowiedz " hahaha chyba Pani żartuje,że Pani kandyduje na takie stanowisko, za wysoka poprzeczka" "hahaha rozśmieszyła mnie Pani swoim cv" a tu dupa ani jednej odpowiedzi..

M. mnie też denerwuje, już sam fakt,że jest.. i jeszcze mnie jajnik tak napieprza,że chciałabym go komuś oddać do @..
 
kwiatuszku ja w cyklu co zaszłam tylko wczesniej robilam test to cała chodziłam i sie wkurzalam na wszystko.. hormony robiły swoje ale niema reguly....

a magdalenko co do siostry dzis popoludniu dostała @ i ulge poczuła ;-)
 
Nalaa tak z ciekawości... A ciebie (.)(.) bolały przed @ w cyklu w którym zaciążyłaś? :-)
Madziulek - cudownie by było, gdyby można było się zarazić ciążą ;-) Koleżanka w pracy jest w 8 tygodniu :P
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry