kwiatuszekq20
Fanka BB :)
To trzymamy kciuki za II kreseczki to wypada ci jak mi chyba tez 14lub 15 juz nie pamietam
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
hehe ... to trzymam kciuki &&&&&&&&&& ;-) aa kiedy Ty zamierzasz testować ?Pyscek to obie oczekujemy tego 12.11. U mnie @ też w piątek powinna być...![]()
kochana tulę mocno i kciukasy na nowy cykl &&&&&&& :*Witam sie wieczorową pora!!!
Oficjalnie moge powiedziec ze @ przyszła wiec moge ryczec:-(mam nadzieje ze w nastepnym miesiacu sie uda....
Tzrymam kciuki za testujace, musi Wam sie udac &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :*****