• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pyscek ja już testowałam jak wiesz :P
Naczytałam się gdzieś, że tydzień po owu beta na pewno wykaże... ;-)

I wykazała - 0. Więc się uspokoiłam.
I poddałam w tym cyklu... :zawstydzona/y:
 
no ale jak @ nie przyjdzie to możesz przeciez jeszcze raz testować a nóż się udało :-)
uciekam kochane, bo mężulek kolacyjkę zrobił :-D
spokojnej nocki :*:*:*:*
a za szaraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymam ;-)
 
Witam sie wieczorową pora!!!
Oficjalnie moge powiedziec ze @ przyszła wiec moge ryczec:-(mam nadzieje ze w nastepnym miesiacu sie uda....
Tzrymam kciuki za testujace, musi Wam sie udac &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :*****
 
Pyscek ja też za Ciebie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A jak @ nie przyjdzie to wtedy będę rozmyślać czy testować i kiedy.
Na razie zakładam, że @ przyjdzie i nie kombinuję.
 
reklama
Aga, po tyłku już zapewne dostałaś, a na testach też pisze, że wykrywają 6 dniową ciążę i co?

Madziulek, to zaczynasz nowy cykl, nowa nadzieja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry