• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

A ja właśnie patrzę sobie na skierowanie do laboratorium i mam teraz oprócz morfologii i moczu jeszcze glukozę, kreatyninę, białko i USR, HBS, HCV
Ja w końcu zbankrutuje :-p
 
reklama
Magdalena to ty badania robisz też prywatnie? Ja chodze prywatnie do gina ale skierowania mam na badania na NFZ. :tak:


Dobra ja spadam do męża. Poleżymy sobie jeszcze przed snem. Dobranoc ;*
 
Ostatnia edycja:
dobry wieczor ;-) nikt niechce zdjec brzuszka i niespodzianki co dostalam od meza ? pisalam ze beda zdjecia wieczorkiem a tu wogle chętnych brak ;-(
 
Ostatnia edycja:
pyscek a ja w koncu co zjadla (nalesniki) ;-)

rob fote i wstawiaj tylko mow czy jeszcze dzisiaj bo niewiem czy isc juz spac czy czekac ;-) bo ja o 7wstaje ;-)
 
reklama
haha mi narobiłaś smaka fast foodem i zamówiliśmy sobie pizze :-p ale się najadłam :-D
oki to mój brzusio ... robione na leżąco ... więc troszki niewyraźne :-p SDC10899.JPG
to teraz proszę fluidki z brzuszka do brzuszka :-D a nóż się uda :-D :-D
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry