Atan
♥ mamusia Amelki ♥
wszystkiego ;-) ale chyba predej kupie paczke gotowych ;-)
no mi tamta tez tak powiedziala ze mam zdrowe oko i to wystarczy ze gdybym miala jakies plamy i tracila zwrok w ciazy to wtedy mam przyjsc itd. a tak to luzik naturalnie a kiedys myslalam ze jak mam prawie -10 to mi zrobia tylko cc najpierw sie ucieszylam ze moge miec naturalnie ale w sumie strasznie sie boje i wole cc ale coz.. jak mi nikt nie da i nie bedzie przeciwskazac w dniu porodu to bedzie nn ... koncze bede potem jak dojade do domku bo sie wyyda na kamerze ze caly czas przed komputerem siedze ;-)
no mi tamta tez tak powiedziala ze mam zdrowe oko i to wystarczy ze gdybym miala jakies plamy i tracila zwrok w ciazy to wtedy mam przyjsc itd. a tak to luzik naturalnie a kiedys myslalam ze jak mam prawie -10 to mi zrobia tylko cc najpierw sie ucieszylam ze moge miec naturalnie ale w sumie strasznie sie boje i wole cc ale coz.. jak mi nikt nie da i nie bedzie przeciwskazac w dniu porodu to bedzie nn ... koncze bede potem jak dojade do domku bo sie wyyda na kamerze ze caly czas przed komputerem siedze ;-)

Macice mam na wysokości jak w 32 tygodniu :-)
aż strach się bać. Poza tym strasznie mnie ciągnie prawy jajnik!
teraz też cały czas kopał a jak tylko wyciągnęłam aparat to koniec!!